Square Enix, Kasım ayında tekrar alay etti, ancak bugün, “Gods Revel, Lands Aspen” başlıklı Final Fantasy XIV güncellemesi 6.3’ü resmen başlattılar. Bu güncelleme, yeni hikaye görevleri, yeni zindan “Lapis Manalis”, 24 oyunculu Alliance Raid, Ultimate Raid, yeni Denemeler, ek konut seçenekleri ve sığınağınız için güzellikler ve daha fazlası dahil olmak üzere tonlarca yeni zorluk sunuyor. Final Fantasy XIV ver. 6.3, aşağıda.

Final Fantasy XIV ver. 6.3…

 • Yeni Ana Senaryo Görevleri – On Üçüncü’nün karanlığında, Savaşçı Işık, Sıfır adlı yarı boşlukta bir kadında beklenmedik bir müttefik bulur. Onlarla bir süreliğine Kaynağa döner ve son denemelerinden kurtulduktan sonra Azdaja’yı aramaya devam etmeye hazırlanırlar. Ancak beklenmedik bir tehdit önlerini keser…
 • Yeni 24 Oyunculu İttifak Baskını – Diyarın Mitleri, Bölüm 2: Euphrosyne – Eorzea’nın koruyucu tanrıları olan Oniki, muammalı özlemlerini gerçekleştirmeye çalışır ve bunun için erkeklerle savaşa girmeleri gerektiğini iddia ederler. Gerçeği ortaya çıkarmak için çabalarınızı sürdürürken, siz ve yoldaşlarınız bir kez daha hayaletler alemindeki cennet meskenleri için yola çıkıyorsunuz…
 • Yeni Zindan – Lapis Manalis – Hiçliğin peşinde, Garleans’ın bir zamanlar biçerdöver sanatları uyguladığı Garlemald dağlarında terk edilmiş bir köy olduğunu öğreniyorsunuz. Ama orada, dağın tam kalbinde ne bulacaksın?
 • Yeni 8 Oyunculu Deneme (Normal/Aşırı) – Azdaja arayışı devam ediyor─ta ki, güçlü ve yeni bir düşman size karşı çıkmak için öne çıkana kadar…
 • Yeni Nihai Baskın – Omega Protokolü (Ultimate) (Yama 6.31) – Ya Omega’nın amansız testleri devam etseydi ve aradığı anlaşılmaz yanıtı verseydi? Âşığın sözleri sizi bu senaryoyu hayal etmeye ─olmuş olabileceklerin ihtimalini düşünmeye- ve deneyi nihai sonucuna kadar takip etmeye davet ediyor.
 • Yeni Unreal Denemesi – Containment Bay P1T6 (Unreal) – Her zamanki gibi, sahte komutan ölüme meydan okuyan cüretkârlık hikayelerini can atıyor ve onu tatmin etme çabasıyla, aklınızı eikon Sophia ile olan çılgın karşılaşmanıza geri veriyorsunuz. Anı şimdi bile canlılığını koruyor ve kendinizi bir kez daha Tanrıça’yla karşı karşıya buluyorsunuz, hayatta kalmanız tehlikede…
 • Görev Desteği Güncellemeleri – Geri kalan Heavensward ana senaryo zindanları (The Great Gubal Library, The Aetherochemical Research Facility, The Antitower, Sohr Khai, Xelphatol ve Baelsar’s Wall) için destek mevcuttur, böylece bunlar NPC müttefiklerinden oluşan bir grupla birlikte tamamlanabilir.
 • Yan Hikaye Görevi – Tataru’nun Büyük Çabası -Tataru, Uzak Doğu’daki bir tanıdığından beklenmedik bir ortaklık teklifi aldığında, aklınızın ötesindeki nedenlerle müzakerelere katılmaya çağırılırsınız…
 • Yan Hikaye Görevi – Yeni Bulunan Macera Masalları
 • Island Sanctuary Güncellemeleri – Yeni bir yer işaretinin, hayvanların, sığınak sıralarının ve kilidi açılabilir öğelerin beklediği cennete dönün. Ek olarak, kullanıcı arayüzünde çok sayıda iyileştirme yapıldı ve daha fazlası oyuncu geri bildirimlerine göre yapıldı. Adanızı keşfetmek için şimdiden daha iyi bir zaman olamaz!
 • Altın Tabak – Yeni İnanç Sıçrayışı Kursu – Kara Kefen’in derinliklerinden, atletizmin doruklarına ulaşmak isteyenler için yüce bir meydan okuma geliyor. Bir hece gibi neşeyle yükselen ilk yürüyen kişi olacak mısınız?
 • Yeni Konut – Bu güncelleme aynı zamanda tüm yerleşim bölgeleri için Dünya başına toplam 1.800 yeni arsa için ek konut koğuşları sunarak daha fazla oyuncuya kendileri veya Özgür Şirketleri için oyun içi bir ev satın alma şansı veriyor.
 • Çeşitli Güncellemeler – Yeni bir hazine avı zindanı, çeşitli hizmetli ayarlamaları, yeni bir Crystalline Conflict PvP arenası, yeni özel teslimatlar ve daha fazlası.

Elbette, Final Fantasy XIV güncellemesi 6.3 ayrıca olağan hata düzeltmeleri dizisini ve daha küçük ince ayarları içerir. kontrol edebilirsiniz tam, kısaltılmamış yama notları burada.

Final Fantasy XIV PC, PS4 ve PS5’te oynanabilir ve 6.3 güncellemesi şimdi indirilebilir. Sırada, yeni bir Derin Zindan ve daha fazlasını ekleyecek olan 6.35 güncellemesi var. Bunun bu çeyreğin sonlarında başlamasını bekleyin.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17