Şu anda bildiğimiz şekliyle HBO Max, bu dünya için uzun değil. 2023’te uygulama, Discovery Plus ile birleşecek ve bu kendi haline gelecek. Ama bu daha sonra. Şimdi geçen yılki tüm şovları yakalama zamanı önceki kaçınılmaz olarak dağınık geçiş başlar.

Premium ağda herkes için her şeyden biraz var. Sadeleştirilmiş stand-up spesiyalleri, çılgın dramalar, saygısız animasyon dizileri, CGI ejderhaları ve aradaki her şey var. Aynı anda alınacak çok şey var. Şanslısın ki, başlaman için kullanışlı bir dizi listesi derledik.

$10

HBO Max, 2023’te Discovery Plus ile birleşecek, yani şimdi geçen yılki tüm şovları yakalama zamanı önceki geçiş başlar. Yıllık ücretler size biraz tasarruf ettirir: reklamlarla yılda 99,99 ABD doları, reklamsız yılda 149,99 ABD doları.

Hileler

Hileler beklenmedik bir çift komedyen hakkında bir dizi – yeni bir gösteriye ihtiyaç duyan efsanevi bir stand-up divası ve itibarını kurtarmaya çalışan genç, gözden düşmüş bir TV yazarı. 1. Sezon, büyük kariyer aksiliklerinden sonra ikilinin nasıl bir araya geldiğine odaklanırken, 2. sezon ikilinin yolda turne yaparken nasıl ilerlediğini araştırıyor. Gülmelerin çoğu, komediye farklı yaklaşımları üzerine tartışan ikiliden geliyor ama dizi aynı zamanda sessiz, içten anlarla da sizi şaşırtıyor.

John Oliver ile Geçen Hafta Bu Gece

Dünya yanıyor, ancak komedyen John Oliver haber döngüsünü biraz daha az korkunç hale getirme konusunda oldukça başarılı. Güncel olay şovlarının uzun bir raf ömrü olmasa da, Oliver toplumun sorunlarına her daim derin dalışlar yaparak her şeyi taze tutar. Ayrıca, izlemenin eğlencesinin yarısı, Oliver’ın HBO’nun parasını kullanarak dünyayı hangi saçma sapan şovla trol edeceğini görmektir.

Komedi belgesel dizileri gibi günlük hayatın rastgeleliğini yakalayan çok az dizi var John Wilson ile Nasıl Yapılır. Her sezon, Wilson tarafından kendi kişisel problemlerinde gezinirken anlatılan, saatlerce özenle düzenlenmiş samimi görüntülere ayarlanmış bir dizi nasıl yapılır öğreticisidir. Konular sıradan görünse de, genellikle Wilson’ı dokunaklı ve öngörülemeyen tavşan deliklerine sürükler.

Her neslin, yaramaz gençlerle ilgili kendi şovu vardır. öfori Gen Z için bu şov, ancak şovun bağımlılık, kefaret ve kendi teninizde rahat olma mücadelesi temalarıyla ilişki kurmak için genç olmanıza gerek yok. 2. sezonda Zendaya, kariyerinin en iyi performanslarından bazılarını sergiliyor ve olay örgüsü biraz melodramatik olabiliyor. öfori eğlence.

barışçıl 2021’lerin yan ürünüdür İntihar Timi. Marvel’in sinematik evreninden bir molaya ihtiyacınız varsa, barışçıl süper kahraman türüne daha şehvetli bir yaklaşım sunuyor. Yönetmen James Gunn, şovu kendine özgü sıra dışı mizahıyla doldururken, John Cena şoven ama beceriksiz baş karakter olarak çok komik. Ayrıca, açılış jeneriklerini asla atlamayın.

Komedyen Nathan Fielder, utangaçlığın kralıdır. İçinde prova, Fielder ayrıntılı setler kurar ve yabancıların hayatın önemli anlarını gerçekleşmeden önce “prova etmelerine” yardımcı olmak için oyuncular tutar. Bu belgesel dizisinin spoiler vermeden nasıl raydan çıktığını açıklamak zor ama televizyonda buna benzer başka bir şey yok – en azından Fielder’ın son programından bu yana. Nathan senin için (ki bu da HBO’da).

Halefiyet “ sorusunu soran bir dramadır.Babamdan kim öpücük alacak?” Tüm ciddiyeti ile dizi, bir medya imparatorluğuna sahip olan zengin Roy ailesinin maceralarını konu alıyor. Patriğinin sağlığı kötüleşirken, dört çocuğu şirketin dizginlerini kimin devralacağı konusunda ağız dalaşına girer. Esprili şakalar, bir sürü arkadan bıçaklama ve donutlarla psikolojik güç oyunları var. Daha ne isteyebilirsin?

Jerrod Carmichael: Rothaniel

Rotaniel teknik olarak komedyen Jerrod Carmichael’ın üçüncü stand-up gösterisi ama daha çok mahrem bir itiraf gibi. Bo Burnham’ın yönettiği özel bölüm, Carmichael’ın ailesiyle olan ilişkisini ve sahnede canlı bir seyirci önünde kişisel bir sırrı ifşa ettikten sonraki duygularını araştırıyor. Diğer komedi spesiyalleri kadar gürültülü değil ama jenerik geldikten çok sonra bile beyninize kazınan bir performans.

Eğer ayarlayacak olsaydın Halefiyet bir mega kilisede, alırdın Doğru Değerli Taşlar. Gösteri, Kilise’nin kuruşuyla abartılı hayatlar sürdüren işlevsiz bir televangelist ailesini konu alıyor. Karakterler hayattan daha büyük, olay örgüsü muz gibi ve muhtemelen yaratıcı ve oyuncu Danny McBride’a bir daha aynı gözle bakmayacaksınız. Her iki mevsim de eğlenceli bir zaman ve iyi şanslar şarkılar senin kafandan.

HBO, bu yıl Westeros’a geri döndü. Game of Thrones öncesi niteliğinde ejderha evi. hakkında ne hissettiğinizden bağımsız olarak Game of Thrones finalde, orijinal seriyi başarılı kılan aynı entrika, ensest ve CGI ejderhaları var. beğenmemiş olsan bile Game of Thrones, kötü perukları izlemekten nefret etmek eğlenceli. İzlemeden önce TV’nizi kalibre ettiğinizden emin olun.genel-2