Samsung nihayet katlanabilir form faktörünü geçen yılki ile çiviledi Galaxy Z Fold 3 ile şu anda orijinal fiyatından yüzde 48 gibi inanılmaz bir indirimle taşınabilir tablete sahip olabilirsiniz.

Z Fold 3, sağlam bir menteşeye, Gorilla Glass Victus ekrana, Armor Alüminyum gövdeye ve IPX8 su geçirmezlik derecesine sahip dayanıklı, katlanabilir bir telefondur. Her iki ekran da maksimum 120 Hz yenileme hızını destekler.

Dahili ekran parlak ve göz alıcıdır ve göze batmayan görüntüleme için içine bir kamera yerleştirilmiştir, bu da onu içerik tüketimi için harika kılar. Fold 3, bir dizüstü bilgisayar gibi katlanabilir ve bir yarısında içeriği görüntülemenize ve diğer yarısında kontrollere erişmenize olanak tanır.

Form faktörü ayrıca, dizüstü bilgisayarlarını her yere götüremeyen işkoliklerin takdir edeceği, düşük seviyeli, hareket halinde üretkenlik görevleri için mükemmeldir.

Cihaz birinci sınıf Snapdragon 888 yongası tarafından desteklenmektedir ve çabuk ve hızlıdır. Çoklu görev söz konusu olduğunda, aynı anda üç uygulamayı çalıştırmanıza izin vererek, düz telefonlardan çok daha iyidir.

Hatta çoklu görevi kolaylaştırmak için Windows benzeri bir görev çubuğuna sahiptir ve birçok uygulama daha büyük dahili ekran için optimize edilmiştir, böylece bir ekranda YouTube videosu izlemek ve diğer ekranda yorumlar arasında gezinmek gibi harika şeyler yapmanıza olanak tanır. Daha büyük ana ekran ayrıca S Pen’i daha rahat kullanmanızı sağlar.

Dış ekran uzun ve biraz dardır ve kot ceplerine kolayca sığar. Arama yapmak, mesaj göndermek veya temassız ödeme yapmak gibi telefon işlemleri için cihazı açık durumda kullanabilirsiniz.

Galaxy Z Fold 3 ayrıca sağlam bir kamera kurulumuna sahip. Tabii, bu değil piyasadaki en iyi kameralı telefon, ancak çoğu insan için yeterince iyi ve keskin, canlı ve renkli fotoğraflar üretiyor.

Kısacası ihtiyaç anında tablete dönüşebilen eğlenceli bir telefona ihtiyacınız varsa sıradaki cihazınız Galaxy Z Fold 3 olmalı. Fold 3, 1.799,99 ABD Doları başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya sürüldü, ancak şu anda Amazon’da yalnızca 939,99 ABD Doları’na sahip olabilirsiniz, bu, kategorisinin üzerinde yumruk atan bir telefon için harika bir fiyat.telefon-1