Kişiler uygulamasında resimli profil resimleri nasıl ayarlanır?

Giriş
Google için “Google Çizimler” özelliğini kullanıma sundu. Gmail 2021’de. Bu araç, kullanıcıların Gmail hesaplarında özel resimli profil resimleri oluşturmasına ve ayarlamasına yardımcı olur. Teknoloji devinin bu özelliği şuraya eklediği bildiriliyor: Google Kişileri uygulama. Tıpkı Gmail’de olduğu gibi, kullanıcıların özel resimli kişi avatarları ayarlamasına da olanak tanır.

Kullanıcılar “adlı yeni bir sekme bulabilir.İllüstrasyonlar“Google Fotoğraflar” ve “Cihaz Fotoğrafları”nın yanındaki ” Kişiler uygulama.

Geliştirme, Google’ın Kişiler uygulaması için “Öne Çıkanlar” sekmesi adı verilen yeni bir özelliği kullanıma sunmasından birkaç gün sonra gelir. ‘Kişiler’ ve ‘Düzelt ve Yönet’ sekmelerinin yanında sunulur. “Öne Çıkanlar” sekmesi, kullanıcıların favori kişilerini tek bir yerde bulmalarına ve ayrıca son aramalarını görüntülemelerine olanak tanır. Android kullanıcılar, Google Kişiler uygulamasının en son sürümünü kullanarak bu özelliğe erişebilir.

Kişiler uygulamasında çizimler
“Çizimler” özelliği temel olarak, bazıları hayvanlar, yerler ve şehirler, doğa, yiyecekler, ilgi alanları ve hobiler, spor ve rekreasyondan oluşan geniş bir resim koleksiyonu sunar. Bu koleksiyonlar daha önce Gmail’in “Çizimler” bölümünde bulunuyordu ve şirket şimdi bu alt kategorilerin her birine daha fazla resim ve çizim ekledi.

Özelliği kullanmak söz konusu olduğunda, tek yapmanız gereken uygulamada bulunan birçok resimden birini seçmek ve onu profil resminiz olarak ayarlamak. Bir görüntüyü seçtikten sonra editör ekranındaysanız, “hızlı kırpma” adı verilen yeni bir özellik, görüntünün görsel olarak çekici alanlarını vurgulayacak ve bunları diğer renk araçlarıyla birleştirerek çizimlerin çekiciliğini ve sürükleyiciliğini artıracaktır.

Kişi simgelerinizden herhangi birine nasıl resim ekleyebileceğinizi gösteren adım adım bir kılavuz:

1.

Google Kişiler uygulaması Android cihazınızda.

2.

Kişilerinizden herhangi birini seçin.

3.

Ardından, düzenleyin iletişim profili üzerine dokunarak kalem simgesi sağ üst köşede mevcuttur.

4.

üzerine dokunun Resim Ekle altında bulunan düğme İletişim Avatarı Uzay.

5.

Kişi için zaten bir profil resmi ayarladıysanız ve şimdi resimli bir profil resmi ayarlamak istiyorsanız, ardından Değiştirmek seçenek.

6.

Altında İllüstrasyonlar sekmesinde, istediğiniz herhangi bir tasarımı seçin.

7.

Resmin renk varyantlarını seçin ve üzerine dokunun. Seçmek buton.

8.

I vur Kayıt etmek buton.

Çözüm
Resimli bir profil resmini kişi avatarınız olarak ayarladıktan sonra, kişilerinizin telefon defteri girişleri belirgin bir görünüme sahip olacaktır.

FacebooktwitterLinkedin
genel-9