Resident Evil Köyü’nün Capcom’un Çarşamba günü yaptığı duyuruya göre, VR modu, Sony’nin yeni VR donanımının Şubat ayında piyasaya sürüldüğü tarihte PlayStation VR 2’de mevcut olacak. Daha da iyisi, oyunun sahipleri için ücretsiz bir güncelleme olarak ekleniyor.

İkili kullanım (umarız) oyunu biraz daha az korkutucu hale getirecektir.
Resim: Capcom

Tsuyoshi, savaşta, Sense denetleyicileri “kollarınızı korumak için havaya kaldırmak ve ateş etmek için silahınızı önünüzde tutmak gibi sezgisel hareketler sağlıyor” diye yazıyor ve aynı zamanda iki silahı da tutabileceksiniz. Korkunç bebek sahnesinde bunların hiçbirinin yardımcı olmaması çok kötü. (Ne hakkında konuştuğumu bilmek istiyorsanız, sizi uyaracağım. bu bir NSFW tıklaması.) KöyCapcom sözcüsü Kyle Burleson, VR modunun yalnızca ana kampanyada kullanılabileceğini doğruladı. Sınırbu da onu arcade-y Mercenaries modunda veya yakın zamanda başlatılan hikaye genişletmesinde kullanamayacağınız anlamına gelir Gülün Gölgeleri.

Resident Evil Köyü Çarşamba günü açıklanan tek yeni PSVR2 lansman başlığı değil: Sony, platformun PS2 havai fişek bulmaca oyununun devamı olacağını duyurdu fantezi, başlıklı Fantavision 202X. Bu yeni sürüm, Sony’nin Takao Uehara’sı olan Unreal Engine tarafından desteklenmektedir. PlayStation blogunda yazdıve blogda yer alan ekran görüntülerinin oldukça hoş göründüğünü düşünüyorum; olduğundan daha rahatlatıcı bir deneyim gibi görünüyor. Köyen azından.

Fantasvision 202X'ten bir ekran görüntüsü.

Bu ekran görüntüsünde neler olup bittiğini bilmiyorum Fantasvision 202Xama oynamak istiyorum.
Resim: Sony

Sony’nin blogu ayrıca çok oyunculu kılıç dövüşü oyunu gibi diğer lansman oyunları hakkında bazı ayrıntılar içerir. Altair Kırıcı, kooperatif başlığı Onogoro’nun Hikayesive ritim oyunu Kizuna AI — Ritime Dokun!. Ve geçen hafta Sony, tartışmasız amiral gemisi lansman başlığı için kısa bir yeni fragman paylaştı. Dağın Ufuk Çağrısı.

PSVR2, 22 Şubat 2023’te piyasaya çıkıyor, ancak ucuz değil: başlar 549,99 dolardan ve sadece PS5 ile çalışır. Sony’nin ön siparişleri başlangıçta yalnızca davet üzerineydi, ancak son günlerde PlayStation hesabı olan herkese açıldı, bu nedenle lansman sırasında Dimitrescu Kalesi’ni sanal gerçeklikte keşfetmek için bir hesap sahibi olmak istiyorsanız, siparişinizi şimdi vermek isteyebilirsiniz. her ihtimale karşı.genel-2