Oyun aksesuarları konusunda uzmanlaşan Cooler Master, Orb X adlı bir modülü duyurdu. Bu kapsül, olağan iş yerinin bilgisayarla değiştirilmesi için tasarlandı, oyunculara yönelik ama aynı zamanda iş görevleri için de uygun. Orb X “çok işlevli istasyon” bir bilimkurgu filminden fırlamış gibi görünüyor, iş yerini neredeyse dış dünyadan izole ediyor ve yapımcılara göre oyuncuların ve profesyonellerin “üretken kalmasına” yardımcı oluyor.Model, arkaya yaslanan, ayarlanabilir baş ve ayak desteğine sahip deri bir sandalye ile donatılmıştır. Elektrikli ayarlanabilir kubbe ile daha fazla mahremiyet elde edin ve dikkat dağıtıcı unsurları uzak tutun. Ancak kullanıcının kendisinin fütüristik “tahtında” fark edilmemesi pek olası değildir: Orb X, muhteşem tasarımına ek olarak, ayrıca özelleştirilebilir bir arka ışığa sahiptir.

Ve tüm dünya beklesin!  Cooler Master, oyuncular ve profesyoneller için fütüristik bir kapsül olan Orb X'i tanıttı

Orb X Kapsül bir PC, dizüstü bilgisayar veya oyun konsolu ile kullanılabilir, 34″ monitörü veya üç adede kadar 27″ monitörü destekler ve dört USB-A bağlantı noktası ve iki USB-C bağlantı noktası (biri) olan bir USB hub’ına sahiptir. 60 W’ta). Dahili ses sistemi iki hoparlör ve bir subwoofer içerir. 1881 x 1810 x 2088 mm ölçülerinde ve 343,5 kg ağırlığındaki iş istasyonu siyah beyaz olarak satışa sunulacak. Şimdiye kadar, yalnızca Orb X’in satın alınması için bekleme listesine kayıt olabilirsiniz, ancak yayınlanma zamanlaması ve maliyeti hakkında hiçbir şey açıklanmadı. Cooler Master daha önce 12.000 – 14.000 $ arasında bir fiyat verdi, ancak bunun nihai olup olmadığı net değil.

Ve tüm dünya beklesin!  Cooler Master, oyuncular ve profesyoneller için fütüristik bir kapsül olan Orb X'i tanıttıgenel-22