vermek Geceyarısı Güneşleri hediyeleri ittifaklar kurmanın ve arkadaşlık seviyenizi yükseltmenin harika bir yoludur. Birlikte etkili bir şekilde çalışan bir ekibe sahip olmak, Lilith ve onun iblis ordusuna karşı başarılı olmak için hayati önem taşır. Arkadaşlık seviyeniz yükseldikçe ödülleriniz de yükselir ve sonunda siz ve ekibiniz için Abbey yükseltmelerinin kilidini açabileceksiniz.

Her kahraman için Geceyarısı Güneşleri kostümünün kilidini açmak istiyorsanız, her takım üyesiyle arkadaşlık seviyenizi en üst düzeye çıkarmak zorunda kalacaksınız. Bunun büyük bir kısmı birlikte görevler yürüterek ve Abbey’de takılarak elde edilirken, birlikte geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmak için hediyeleri kullanmanız gerekir. Görünüşe göre sıra tabanlı strateji oyunundaki gerçek zafer, yol boyunca edindiğiniz arkadaşlar.

Midnight Suns hediyeleri nelerdir?

Geceyarısı Güneşleri hediyeleri, bir buluşmanın sonunda bir kahramana verebileceğiniz küçük biblolardır. Bunlar her türlü şekil ve boyutta gelir ve alıcı, ona verdiğiniz hediyeyi beğenirse, arkadaşlık XP’sine destek alırsınız.

Hediye sürecinden sonra kazanılan XP miktarı, hediyeyi ne kadar sevdiklerine göre belirlendiğinden, doğru hediyeyi doğru Midnight Suns karakteriyle eşleştirmek önemlidir. Örneğin, tasasız bir kahraman, kendisine bir insan kafatası hediye edilmesinden özellikle hoşlanmaz, ancak kara kara düşünen tiplerden biri, yatak odasını dekore etmek için bir anatomi parçasına bayılır. Çok özel açıklamaları olan efsanevi hediyeler vardır ve bunları doğru kahramanla eşleştirirseniz en fazla XP’yi kazanırsınız.

İşte her Midnight Suns karakteri ve hangi hediyeyi tercih ettikleri:

Karakter Tercih Edilen Hediyeler
Bıçak ağzı Kaptan Marvel’in Yetkisiz Biyografisi
Kaptan Amerika Atıştırmalık Kutusu (Premium MRE’ler)
Kaptan Marvel Mum (Jet Yakıtı)
Garip Zor İş Arkadaşlarıyla Başa Çıkmak
Hayalet Sürücü Huzur: İçinizdeki Şeytanı Sakinleştirmek
Demir Adam Gerilim Hikayeleri #39
büyü Çerez Kutusu (Dünyanın En Büyük Şekeri)
Nico Dark Beauty: Gotik Bir Boyama Kitabı
Kızıl Cadı Müzik Kutusu (Wundagore Yamaçlarında)
Örümcek Adam Müzik Kutusu (Face it Tiger)
kurt Snack Box (Kanada Kök Biraları)

Midnight Suns hediyelerini nerede bulabilirim?

Envanterinize hediye eklemenin iki yolu vardır. Başlangıçta, yalnızca Abbey’i dolaşarak ve masalardan ve raflardan çeşitli nesneleri toplayarak hediyeler alabileceksiniz. Her zaman bariz yerlerde görünmezler, bu yüzden üzerlerinde etkileşim sembolü bulunan rastgele nesnelere dikkat ettiğinizden emin olun.

Midnight Suns hediyelerini bulmanın ikinci yolu, onları hediyelik eşya dükkanından satın almaktır. Hediyelik eşya dükkanının kilidi ancak genel takım arkadaşlık seviyenizi yükselttikten sonra açılır, ancak ona eriştiğinizde, günde bir kez parlak kullanarak hediyeler satın alabileceksiniz. Bu hediyelerin nadirliği, genellikle ortalıkta gördüğünüz nesnelerden çok daha fazladır, bu da daha büyük arkadaşlık XP kazanımları anlamına gelir.

Artık Midnight Suns hediyelerinin nasıl çalıştığını bildiğinize göre, oraya çıkıp kalıcı dostluklar kurmanın zamanı geldi. Karanlığın güçlerine karşı kampanyanıza yeni başlıyorsanız, en iyi Midnight Suns Avcısı yapımımıza ve Midnight Suns’ta karakterlerin kilidini nasıl açacağınıza göz atın – bu sefer dünyayı kurtarmak için herkesin güverteye ihtiyacı olacak.oyun-2