LG’nin sahip olduğu başlattı espor pazarına odaklanan 27GR95QE model numaralı yeni 240 Hz ve 27 inç UltraGear QHD-OLED oyun ekranı. Monitör ayrıca 0,03 ms gibi yüksek bir yanıt süresine sahiptir.

LG, hızlı 240 Hz yenileme hızı ve 0,03 tepki süresi ile 27 inç UltraGear OLED e-spor oyun ekranı yaratıyor

LG’nin yeni espor oyun ekranı, 2560 x 1440 piksel ekran çözünürlüğü ve dört dar kenar formuyla tasarlandı. LG’nin 27GR95QE oyun ekranı, kullanıcılara 10 bit renk derinliği, 1.500.000:1 kontrast oranı, HDR10 için tam destek, fabrikada renk kalibrasyonu, 110,8 PPI piksel aralığı ve %98,5 DCI-P3 renk gamı ​​sunar. .

LG’nin en yeni espor oyun ekranı (27GR95QE), kullanıcılar için iki HDMI, tek bir DisplayPort ve USB 3.0 gibi çeşitli bağlantılara sahiptir ve yüksek kaliteli DTS HP:X kulaklıkları destekler. Yeni ekran eğme ve döndürme sunar ve saat yönünün tersine dönebilir. Dahili mikrofon ve hoparlörler de dahildir.

Web sitesinde güç tüketimi veya tam parlaklık seviyesi özellikleri yoktur ve her biri “TBD” veya “belirlenecek” olarak listelenir.

Yeni LG 27GR95QE, hem NVIDIA G-SYNC hem de AMD FreeSync Premium uyumludur, yani her iki grafik kartı üreticisinden de sevgiler.

Okuyucular, bu yılın başlarında LG’nin UltraGear yüksek yenileme hızlı ekran serisini duyurduğunu hatırlayabilir. Bu model orijinal duyurularda yer almıyordu ancak UltraGear serisi, 27″ ekranlar için VESA AdaptiveSync Ekran sertifikasını dünya çapında alan ilk modeldi. En yeni seri, 32 ve 48 inç boyutlarında tasarımlar sunuyordu. Ancak 27 inçlik seri, 2022’deki ilk UltraGear lansmanında yoktu. Teknolojinin yüksek maliyeti nedeniyle, LG’nin kullanıcıların masa alanından ve hesaplarından biraz tasarruf etmeleri için daha küçük bir form faktörü üretmesi mümkündür. LG’nin başka bir boyut yarattığını görmek ferahlatıcı kullanıcılar için seçenek, onları 32 inç ve üstü ile sınırlamaz.

Şu anda monitörde bir satış tarihi yok ve ürünü stokta bulunduran herhangi bir çevrimiçi perakendeciyi göstermiyor. LG, ürünlerini taşıyan perakendecilerin fiziksel konumlarını listeler, ancak yine de bu konumların hiçbirinde mevcut olarak listelenmez. Ancak erken fiyatlandırma, monitörün 999,99 dolara satılacağını gösteriyor.

Haber kaynağı: LG Elektronikgenel-17