bir veba masalı ağıt lansman haftası

Asobo Studio ve Focus Entertainment, A Plague Tale Requiem’in lansman haftasında bir milyondan fazla oyuncunun Amicia’nın sapanını ve arbaletini ele geçirdiğini açıklarken, de Rune kardeşlerin hikayesi dünya çapında birçok kalbe dokunmuş gibi görünüyor. Oyunun en ikonik anlarından bazılarının yer aldığı, övgü dolu eleştirilerin serpiştirildiği kutlama ödülleri fragmanına bir göz atın:

A Plague Tale: Requiem, Yüz Yıl Savaşı sırasında 14. yüzyıl Fransa’sında geçen 2019’daki A Plague Tale: Innocence’ın devamı niteliğindedir. Requiem, Hugo’nun sinsi “Prima Macula” lanetine bir çare aramak için Guyenne’deki evlerinden Provence’a seyahat eden simyacı müttefikleri Lucas ile birlikte de Rune ailesini takip eder. Oyun, Amicia’nın başka türlü aşılmaz düşmanları ele geçirmesini sağlayan güçlü bir tatar yayı ekleyerek, selefinin savaş mekaniklerini geliştiriyor. Oyuncular artık seviyelere yaklaşmak için daha fazla stratejik çeşitliliğe sahipler ve hem şiddetli hem de pasifist oyun, Amicia’nın beceri setinin farklı kısımlarını geliştiriyor.

Bir Veba Masalı: Ağıt için kullanılabilir PC, PS5, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch Cloud ve ayrıca hizmette ilk günkü sürüm olarak Xbox Game Pass aracılığıyla da oynanabilir. Alıp almayacağınızı merak ediyorsanız, “görünüşe göre her yönden Innocence’den daha iyi” bulduğumuz oyun incelememiz bu kararı sizin için daha kolay hale getirebilir.oyun-6