Vahşi doğada yeni bir Call of Duty var, bu da Modern Warfare 2 ustalık kamuflajı yarışının başladığı ve birisinin zaten sağlıklı bir liderlik yaptığı anlamına geliyor. Twitch yayıncısı Reidboyy, Modern Warfare 2 Polyatomic kamuflajından beş tane topladı ve FPS oyunundaki en nadide görünümü kazanma yolunda ilerliyor.

Call of Duty: Modern Warfare 2, ustalık kamuflajları için biraz revize edilmiş bir sisteme sahiptir. İlk aşama, her silah için tüm kamuflaj zorluklarını tamamlayarak açabileceğiniz altındır. İkinci kademe, platin, her bir silah kategorisi için, o kategorideki silahların açılışta mevcut olduğu kadar altın kilidini açtığınızda açılır.

Polyatomic için kamuflaj mücadeleleri, yalnızca 51 silah için platin kamuflaj kilidini açtığınızda kullanılabilir – Modern Warfare 2’de piyasaya sürüldüğünde mevcut olan orijinal silah sayısı. Çok oyunculu çıkış tarihi olan 28 Ekim’den beri.

Bu yazı itibariyle (2 Kasım), Reidboyy’nin kilidi açılmış beş Polyatomic kamuflajı var. Şu anda, yalnızca Polyatomic’in 51 silahın hepsinde kilidi açıldığında kullanılabilen Orion kamuflajının kilidini açmak için çalışıyor.

Kontrol edebilirsin onun Twitch kanalı nasıl olduğunu görmek için. Bu arada, tüm donanım ve ataşmanları elde etmeye çalışıyorsanız, Modern Warfare 2’de nasıl hızlı seviye atlayacağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın.oyun-2