Samsung Galaxy Watch 5 serisi ve Galaxy Buds 2 Pro’nun bugün (10 Ağustos) şirketin Galaxy Unpacked 2022 etkinliği sırasında tanıtılması bekleniyor. Lansmandan sadece birkaç saat önce, cihazların iddia edilen tanıtım görüntüleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Hem Galaxy Watch 5 serisi hem de Galaxy Buds 2 Pro, sızdırılan görsellerde çoklu renk seçenekleriyle görülebilir. Galaxy Watch 5 serisi, bir Samsung Exynos W920 SoC ile güçlendirilebilir. Galaxy Buds 2 Pro’nun aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği sunması bekleniyor.

Tipster Roland Quandt’ın sahip olduğu gönderildi Twitter’da Galaxy Watch 5 serisi ve Galaxy Buds 2 Pro’nun iddia edilen tanıtım görüntüleri. Sızdırılan görsellerde giyilebilir cihaz, önceki nesillere benzer dairesel bir kadran tasarımıyla çoklu renk seçenekleriyle gösteriliyor. Görüntüler ayrıca, gelecek modellerde geçmiş sızıntılarla uyumlu olan hızlı şarj kabiliyetini de gösteriyor. Daha önceki sızıntılar, Galaxy Watch 5 modellerinin 10W hızlı şarj özelliğine sahip olacağını öne sürmüştü. Adımlar gibi temel fitness aktivitelerini takip edecekler ve birden fazla spor modu sunabilecekler.

Bir dizi daha sızdırıldı render Galaxy Buds 2 Pro’yu siyah, gri ve beyaz renk seçenekleriyle gösterin. Kullanıcıların kayıp veya yanlış yerleştirilmiş kulakiçi kulaklıkları bulmasını sağlayan SmartThings Find özelliğine sahip oldukları söyleniyor. Galaxy Buds 2 Pro’nun her kulaklığının 61 mAh pil içerdiği ve kasanın 511 mAh pile sahip olabileceği söyleniyor.

Samsung Galaxy Unpacked 2022 etkinliği bugün 18:30 IST’de yapılacak ve şirketin etkinlik sırasında Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Watch 5 serisi ve Galaxy Buds 2 Pro’yu piyasaya sürmesi bekleniyor.

Galaxy Watch 5 serisinin muhtemelen üç varyant içermesi bekleniyor – Galaxy Watch 5 Pro, Galaxy Watch 5 (40mm) ve Galaxy Watch 5 (44mm). Bu modellerin tümü bir Samsung Exynos W920 SoC ile güçlendirilebilir. 16 GB’a kadar dahili depolama, dahili GPS ve NFC desteği içerdikleri söyleniyor.

Yaklaşan Galaxy Buds 2 Pro’nun 10 mm sürücülerle donatılması ve her tomurcukta aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip birden fazla mikrofona sahip olması bekleniyor. Galaxy Buds 2’nin halefi oldukları söyleniyor.


genel-8