Jason Momoa, hala derinden kesen belirli bir kariyer tekleme ateşi açıyor.

Aktör, bu tür gelecek filmlerde rol almaya hazırlanıyor. Aquaman ve Kayıp Krallık ve Hızlı Xİngilizlerle konuştu GQ Bir projenin çekilmesinin keyifli olabileceği ve post prodüksiyonda işler yolunda gitmediği için yine de sevilmeyebileceği hakkında yakın zamanda yayınlanan bir röportaj için.

Momoa yayına verdiği demeçte, “Gerçekten berbat olan birçok şeyin ve elinizden çıkan filmlerin bir parçası oldum” dedi. “Conan [the Barbarian] onlardan biriydi. Bu yaşadığım en iyi deneyimlerden biri ve [was] devraldı ve büyük bir bok yığınına dönüştü.”

2011 Marcus Nispel’in yönettiği kılıç-sandalye filmi, aktörün kendi filmini yaptığı yıl vizyona girdi. Taht oyunuKhal Drogo olarak ilk kez Robert E. Howard’ın kitaplarına dayanıyordu. Yazarın yazımı aynı zamanda Arnold Schwarzenegger’in başrol oynadığı ve 1984’te devam filmi çeken aynı adlı 1982 aksiyon filmine de ilham verdi.

Momoa, kendisini nasıl rahatsız ettiği konusunda daha fazla ayrıntıya girmedi. barbar Conan ortaya çıktı, ama açıkçası, böyle hissetmesi onun için büyük bir sürpriz olmayabilir. Lionsgate sürümü gişede düşük performans gösterdi ve şu anda Rotten Tomatoes’da yüzde 25 onay derecesine sahip.

Bunu söylemek güvenli Hollywood Muhabiri’s 2011 film incelemesi bir rave değildi. O sırada eleştirmen Kirk Honeycutt kısmen şöyle yazmıştı: “Filmin esaret, ilkel vahşet ve S&M erotizm sahneleri arasında rastgele kan sıçramasından başka bir amacı yok. Film, kötü adamlarından ayırt edilemeyen kahramanı ile uyuşturulmuş ve aptalca. ”sinema-2