Doğa henüz pandemiden tamamen iyileşmemiş olabilir, ancak EVO tekrar Las Vegas’ta yaşıyor, umarım bu daha iyiye gittiği anlamına gelir. 2019’dan bu yana ilk kez ve Sony’nin 2021’de yarı sahibi olmasının ardından, dünyanın en büyük dövüş oyunu turnuvalarından biri olan Evolution Championship Series, Nevada, Las Vegas’taki Mandalay Bay otelinden canlı olarak yayınlanıyor. 8 Ağustos Pazar gününe kadar bugünden başlayarak, dünyanın en iyi dövüş oyunu oyuncularından bazıları aralarında dokuz farklı oyunda mücadele edecek. Mortal Kombat 11 Ultimate, Savaşçıların Kralı XVve Tekken 7.

EVO 2022, Twitch’te yayınlanacak yedi farklı kanalda Gerçekleşen dokuz farklı turnuvadan hiçbirini kaçırmadığınızdan emin olmak için. Zamanın çoğu, yarışmacıların bir sonraki yarışma turuna çıkmak için en iyi ikide yarıştığı her oyunun havuz aşamasına ayrılacaktır. Her oyunda en iyinin en iyisi, hafta sonu boyunca En İyi 8 şampiyonasında görünecek.

Bu yıl izleyebileceğiniz dokuz oyun var.

Tekken 7
Mortal Kombat 11 Ultimate
Dragon Ball FighterZ
Suçlu Teçhizat
SkullGirls: 2. Encore
Savaşçıların Kralı XV
granblue fantezi vs
Erimiş Kan: Lumina yazın
Street Fighter V Şampiyonası Sürümü

Cuma günü, Dominique “SonicFox” McLean’in dünyanın en havalı, en tuhaf ve en tüylü dövüşçüsünü izleyebilirsiniz. SkullGirls: 2. Encore 7PM PDT’de başlayan son İlk 8 turda doruğa ulaşan havuzlar. SonicFox, 6 Ağustos’ta saat 20:00 PDT’de gerçekleşecek olan son turuyla Dragon Ball Fighter Z turnuvasında da yer alabilir.

çoklu karşıWB Games’in lanet olası arena dövüşçüsü, Süper Smash Bros. 6 Ağustos’ta 15.00 PDT’de başlayacak olan 100.000$’lık sergi turnuvasıyla yarışmada büyük delik. Süper Smash Bros. Ultimate sonra kadrodan çıkarıldı, EVO’dan bir tweet’e göreNintendo, 2007’den beri EVO elyafının geri dönmesine izin vermemeyi seçti.

çoklu karşı hala açık betada ama iyi bir oyuncu olduğu için çok olumlu tepkiler alıyor Paramparça etmek-beğenmek. Turnuva kurallarına göre, Haziran ayında açık betanın başlangıcında piyasaya sürülen iki karakter olan LeBron James ve The Iron Giant, görünüşte denge sorunları nedeniyle oyundan men edildi.

EVO 2022, hafta sonunu En İyi 8’ler ile kapatacak Tekken 7 ve Savaşçıların Kralı XV. Genelde dövüş oyunları oynamasanız bile, EVO izleyebileceğiniz en heyecan verici ve erişilebilir espor turnuvalarından biridir. Önünüzde gelişen eylemi anlamak için öğrenilmesi gereken karmaşık kurallar veya bilinmesi gereken stratejiler yok. Sektördeki en havalı yorumlardan bazıları aksiyonu anlatırken, dijital avatarlarını birbirlerini alt etmek için kullanan sadece iki kişi var. Seyircinin heyecanı maçın heyecanını 10 kat artırırken, turnuvanın yeniden canlı olması maçı daha da keyifli hale getiriyor. EVO, kan veya CTE olmadan bir MMA turnuvasını izlemenin en iyi parçalarıdır.

genel-2