Hafta sonu başlamadan önce, serinizi Cumartesi ve Pazar gününe kadar sürdürmenize yardımcı olacak bir Wordle kılavuzumuz daha var. Hafta sonuna bir Wordle galibiyetiyle başlamaktan daha iyi bir şey yoktur ve biz bunun olmasını sağlamak için buradayız. 5 Ağustos’taki cevap, dünkü cevaba benzer bir harf kullanımını paylaşıyor, ancak yapılar tamamen farklı.

Bu kelime için, aşağıda listelenen ipuçlarımızı takip etmenin yanı sıra sağlam bir başlangıç ​​kelimesi kullanmak isteyeceksiniz. Beşinci tahminime göre çok az mektubum kaldığı için bu yanıtla zar zor geçebildim. Bu Wordle bir ton harf kullanmaz, bu nedenle oyuncuların tahminleriyle bir slog için hazırlıklı olmaları gerekir. İşleri kolaylaştırmak için, tam cevabı sağlamanın yanı sıra iki ipucu da verdik.

Bugünün Wordle Cevabı – 5 Ağustos 2022

Öncelikle, oyuncuların tahminleriyle ilgili olarak akıllarını doğru yola sokmak için birkaç ipucu vereceğiz. Bu ipuçları cevabı tamamen vermeyecek, ancak bazı oyuncuların Wordle’ı almasına yardımcı olacak. Olmazlarsa, oyuncular tam cevap için ipuçlarını okuyabilir.

  • İpucu 1: Sürekli olarak meydana gelen bir sürü hata ve diğer garip olaylar varsa, oyunun bu kelime olduğunu söyleyebilirsiniz.
  • İpucu 2: Bu kelime sadece dört harf kullanır ve iki sesli harf içerir.

Bu ipuçları sizi 5 Ağustos Wordle ile bir yere götürmediyse ve sadece cevabı almak istiyorsanız, okumaya devam edin. Bugünkü Wordle’ın tam cevabı… “arabacı”. Hayal gücünün herhangi bir uzantısı tarafından tahmin edilmesi kolay bir kelime değil. Çift harf her zaman oyuncuları tetiklerken “u” ve “y” kullanımı da önemli değil. Umarım hafta sonuna kadar serinizi devam ettirebilmişsinizdir. Wordle kılavuzlarımızın başka bir baskısı için Pazartesi günü tekrar kontrol edin.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1