Bugünkü Evo 2022 etkinliğinde SNK, şirketin en yeni dövüş oyunu King of Fighters 15’in yanı sıra Samurai Shodown’dan bahseden bir panel düzenledi. KOF15 için yeni bir fragman yayınlanmamış olsa da (bu Pazar günü yapılması planlanıyor), duyurulan birkaç bilgi var.

King of Fighters 15 için SNK, Uyanmış Orochi Takımının önümüzdeki hafta 8 Ağustos’ta yayınlanacağını onayladı! Sadece bu değil, aynı zamanda premium DLC’nin piyasaya sürülmesi, King of Fighters 15 çapraz oyununu da tanıtacak!

resim

SNK, DLC Team 4 ile birlikte gelecek Team Pass 2’yi de duyurdu! Tam duyuru bu Pazar geliyor, ancak KOF15 hayranları içiniz rahat olsun ve yeni bir sezonun başladığını biliyor.

King of Fighters 15’in yanı sıra SNK, Samurai Shodown’dan ve oyunun Bahar 2023’te nasıl geri alma net kodu güncellemesi alacağından da bahsetti! Etkinlikten alınan ekran görüntüsünde bununla ilgili güncelleme bilgilerine göz atın:

resim

  • Samurai Shodown’ı geri alma net koduyla güncellemek için Code Mystics ile birlikte çalışma.
  • GGPO kullanan mevcut KOF XV çözümüne dayanmaktadır.
  • Güncelleme bahar 2023 için planlanıyor.
  • WIndows (Steam ve EGS), PlayStation 4, Xbox ON ve Xbox Series X|S platformlarına geliyor.

PlayStation tarafından barındırılan Evo Lounge sayesinde Evo 2022’nin daha fazla duyurusu var gibi görünüyor. Evo 2022 programının tamamını buradan kontrol edebilirsiniz.

Evo’nun siteye girmesinden daha ilginç haberler alacağımız için burada MP1st’te bizi izlemeye devam edin!oyun-6