Bu bir tesadüf olabilir veya olmayabilir, ancak 2021’de piyasaya sürülen 10.2 inçlik iPad, beklenen 2022 devam filminin sızdırılmasından sadece birkaç saat sonra süper nadir bir indirim aldı. bir grup ciddi anlamda kabataslak (kelimenin tam anlamıyla) render.

Bahsedilen görüntüler, şüphesiz 10. nesil iPad için herhangi bir büyük yükseltmeye veya çok radikal bir yeniden tasarıma işaret etmese de, Amazon, geçen yılki iPad’in büyük ölçekli çekiciliğini korumak için küçük bir değer artışı kullanabileceğini açıkça düşünüyor.

Bildiğimiz kadarıyla, bu harika yeni anlaşma, herhangi bir iPad 10.2 (2021) modelinde büyük bir ABD perakendecisinde şimdiye kadar görülen en derin fiyat indirimiyle eşleşiyor. Aynı işaretleme oldu iki aydan biraz daha uzun bir süre önce çok sınırlı bir süre için mevcuttu ve bir şey bize pazarlık avcılarının şu anda da hızlı hareket etmesi gerektiğini söylüyor.
E-ticaret devi, uzay grisi renk seçeneğine yönelik talebi karşılamak için çok daha donanımlı görünse de, gümüş aromanın Amazon tarafından “genellikle 7 gün içinde kargoya verilir” olarak listelenmesi açıkça bir tesadüf değil… .
Apple’ın Pro olmayan, Air olmayan ve mini olmayan 479$’lık normal fiyatından 80$ indirimle 256 gig dahili depolama alanına sahip dokuzuncu nesil iPad, bazılarının artan tehdidini daha iyi savuşturabilir. gibi indirimli alternatifleri içeren en iyi Android tabletleri Samsung’un Galaxy Tab S7+ ve… burada bahsetmek için çok fazla sağlam Lenovo orta koruyucusu.
Kaputun altında bir A13 Bionic işlemci ile, bu kesinlikle dünyanın en güçlü tableti değil, ancak muhtemelen üretken, keskin ve genel olarak hardcore için iyi bir anlaşma gibi görünecek kadar dengeli (dijital istifleme) Apple hayranları nispeten sıkı bir bütçeyle.telefon-1