Pazarlama açısından birkaç yıl boyunca büyük ölçüde göz ardı edilen Apple’ın bir zamanlar premium olan Beats markası, yalnızca hayatta kalmayı başarmakla kalmadı, ana şirketinin liderliğini pekiştirmek ve hatta daha da genişletmek için birkaç çok sağlam 2021 eklemesinden sonra başarılı oldu. dünyadaki diğer tüm gerçek kablosuz kulaklık satıcıları.

En çok satan AirPod’lardan daha ucuz ve aynı (daha fazla değilse) yetenekli ve AirPods Pro, gürültü önleyici Beats Studio Buds ve Fit Pro, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yalnızca iPhone kullanıcılarından oluşan geniş bir kitleye hitap etti.
Ama potansiyel olarak oyunu değiştiren AirPods Pro 2 nihayet köşeyi dönünce, örneğin üst seviyenin 199,95 $ liste fiyatını haklı çıkarmak inkar edilemez bir şekilde daha da zorlaşıyor. Beats Fit Pro. Bununla birlikte, 99,99 $ ‘da, 1 yıllık garanti dahil “A sınıfı” yenilenmiş durumdaki bu kötü çocuklara hayır demeyi haklı çıkarmak neredeyse imkansız.
Verilen garanti, Beats yerine eReplacements adlı bir şirket tarafından sağlanır veya Apple’ın kendisi ve herhangi bir yenileme, ne kadar kusursuz veya iyi “derecelendirilmiş” olursa olsun, yepyeni birimlerle karşılaştırıldığında biraz … kapalı görünmek zorundadır.

Yine de, Fit Pro’nun etkileyici özellikler listesinden ve konfor açısından neredeyse rakipsiz tasarımından her şey hesaba katıldığında ve Woot’un bugün yalnızca yüzde 50’lik büyük bir indirimle vaat ettiği “yeni gibi” işlevselliğe uyuyor, bu Prime Day 2022’den sonra bir şekilde hala harcayacak parası olan insanlar için kesinlikle dikkate alınmaya değer bir anlaşma.

Acele etseniz bile, korkarız ki bu mükemmel sesli, uzun ömürlü, Apple H1 ile güçlendirilmiş tomurcukların Taş Moru tadına razı olmanız gerekecek, ki bu gerçekten kötü bir renk değil, özellikle de seviyorsanız. Yoğun antrenmanlarınız ve uzun dış mekan koşu seanslarınız ile dikkatleri üzerinize çekmek için.telefon-1