Sony’den güçlü bir State of Play ve Microsoft’tan mükemmel bir Xbox ve Bethesda Games Showcase’in gerisinde kalan Nintendo, kendine ait bir sunum düzenliyor. Yine de tam gelişmiş bir Nintendo Direct değil. Bunun yerine, 28 Haziran’daki bu sunum, 2020’den beri türünün ilk örneği olan bir Nintendo Direct Mini Partner Vitrini. Vitrin adından da anlaşılacağı gibi, bu tipik bir Nintendo Direct’ten daha kısa olacak ve esas olarak üçüncü taraf geliştiricilerin ve yayıncıların getirdiklerine odaklanacak. önümüzdeki aylarda Nintendo Switch’e.

Nintendo’nun bu sunumun Twitter’da “yaklaşan üçüncü taraf #NintendoSwitch oyunları hakkında yaklaşık 25 dakikalık bilgi” içereceğini söylediği gibi, The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 veya Metroid Prime 4 burada görünmek için. Yine de, bunun gibi birçok harika oyun var Mario + Rabbids: Umut Kıvılcımları burada görüneceğini tahmin ettiğimiz ve 2022’nin en büyük üçüncü taraf Nintendo Switch oyunlarının ne olduğu hakkında bu vitrin sona erdiğinde daha net bir fikre sahip olacağız. Nintendo Direct Mini Partner Showcase sırasında duyurulan her şeyi takip edeceğiz, böylece aşağıya bakıp Nintendo ve ortaklarının etkinlik boyunca ortaya koyduğu her şeyi görebilirsiniz.

yeni bir #NintendoDirectMini: Partner Showcase yolda! Yaklaşan üçüncü taraf hakkında yaklaşık 25 dakikalık bilgi için 28 Haziran Salı günü saat 06:00’da (PT) başlayarak YouTube kanalımız üzerinden istek üzerine izleyin #NintendoAnahtarı oyunlar.

Abone ol & bildirimleri buradan açın: https://t.co/SZA1P3RSHS pic.twitter.com/8hmCJ1p5EX

— Amerika Nintendo (@NintendoAmerica) 27 Haziran 2022


genel-19