Ücretsiz iOS ve Android uygulamaları mı arıyorsunuz? Google Play’de ve Apple AppStore’da sizin için kısa süreliğine ücretsiz olan bazı uygulamalar ve mobil oyunlar bulduk!

Bunun neyle ilgili olduğunu biliyorsunuz, bu yüzden size eğlenceyi uzun uzun açıklamamıza gerek yok. Ancak NextPit’e ilk kez geliyorsanız: Hoş geldiniz! Haftada iki kez size aslında ücretli olan ancak kısa bir süre için ücretsiz olan oyun ve uygulamaların bir listesini yapıyoruz. Burası artık, birisi uygulamaya tekrar fiyat etiketi koymadan önce indirmeye başlayabilmeniz için hızlıca aşağı kaydırdığınız yerdir.


Ayrıca 1 ay boyunca ücretsiz: Waipu.tv
Aynı anda 4 cihaza kadar 180’den fazla TV kanalı

İnternette pazarlık avına çıkmak istiyorsanız, Antoine’ın makalesini tavsiye ederim. Orada size iOS ve Android için ücretsiz yazılımı nasıl güvenle bulabileceğinizi anlatıyor.

Uç: Telefonunuzda depolama alanınız mı bitiyor? Yine de heyecan verici uygulamalar yükleyin! Depolama durumunuz daha rahatsa, hemen ardından tekrar atabilir ve istediğiniz zaman ücretsiz olarak yeniden kurabilirsiniz.

Google Play Store’da ücretsiz uygulamalar ve mobil oyunlar

Android telefonunuz için ücretsiz uygulamalar

 • QR/Barkod Tarayıcı PRO (€2,39): El feneri işlevselliğini, WiFi QR kodlarını ve kendi QR kodlarınızı oluşturma yeteneğini de destekleyen yüksek puanlı bir tarayıcı uygulaması.
 • Alfa Yedekleme Uzmanı (5.99€): Yedekleme uygulaması “Alpha Backup Pro” tekrar ücretsiz olarak kullanılabilir. Reklamsız veya uygulama içi satın alma olmadan kapsamlı bir uygulamaya sahip olursunuz.
 • İzleYüz (1,59 €) [nur bis Mittwoch!]: Bu uygulama ile WearOS ile akıllı saatiniz için saat yüzleri oluşturabilirsiniz.


Zoo 2: Animal Park – Sizin Hayvanlarınız, Sizin Başarınız, Sizin Hayvanat Bahçeniz Oyununuz
Tarayıcıda ve mobil cihazlarda ücretsiz oynayın

Google Play Store’da ücretsiz Android mobil oyunları

 • Becker kedisinin maceraları (0,59 €): Becker rolünü üstlenin! Bu, yavru kedisinin ve eşinin gelişmesini sağlamak için kutu ton balığı bulması gereken kafası karışmış bir kedidir.
 • Moto Bike Racer Pro Fighter 3D (6,49 €): Çılgın bisikletçilerin atışları ve gerçek saldırıları ile gerçek bir bisiklet yarış oyunu.
 • veri savunması (€3,89): Siber uzayda geçen minimalist bir kule savunma oyunu. Sunucuları böcek ve virüslerden korumanız gerekiyor.
 • Ruhların Taşı HD (0,59 €): Kötülüğün kaynağını bulmak ve onu yok etmek için bir maceraya başladığınız bir aksiyon-korku RPG’si.
 • Yemek Görevi VIP (1.09€): En iyi yemek kamyonunu yaratmak için dünyanın her yerinden yemek tariflerinde ustalaşman gereken bir simülasyon oyunu.
 • Komando keskin nişancı atıcı (214,99 €): Bir askeri üssü yaklaşan düşman asker dalgalarına karşı savunmak zorunda olan bir keskin nişancı rolünü üstlendiğiniz heyecan verici ve yıkıcı bir keskin nişancı oyunu.
 • Kale Savunması Premium (0,59 €): Size sonunda savunma stratejileri bilginizi uygulamaya koyma şansı sunan bir kule savunma oyunu.

Apple AppStore’da ücretsiz uygulamalar ve mobil oyunlar

iPhone’unuz için ücretsiz uygulamalar

 • tik izle (4.99€): Zengin düzenleme araçlarıyla videolarınızın profesyonel görünmesini sağlamak için içerik oluşturucular veya TikTok kullanıcıları için olmazsa olmaz bir uygulama.
 • FreshCard’lar (12.99€): Hangi hafıza kartlarına baktığınızı ve onları nasıl kaydettiğinizi takip eden bir akıllı hafıza kartı uygulaması. Tıkanma yaparken gerçek bir yardım!
 • Yapılacak Final: Görevler ve Widget (1,99 €): Minimal tasarlanmış ancak güçlü bir görev yönetimi, hatırlatma ve zamanlama uygulaması. Bu esnek araç, iş, yaşam, çalışmalar, hobiler, alışveriş listeleri veya aklınıza gelen her şeyi düzenlemenize yardımcı olacaktır.
 • IP4K: IP Kamera olarak telefon kamerası (3.99€): Bu uygulama ile iPhone veya iPad’inizi RTSP protokolünü kullanarak bir IP kameraya dönüştürebilirsiniz.
 • Doğa: Dünya çapında sesler (2.99 €): Bu uygulama ile Brezilya yağmur ormanlarından Avustralya’daki bir metro trenine kadar farklı ses türlerini dinleyebilirsiniz.
 • Seyahat Tercümanı HD! (1,99 €): Bu uygulama ile dünyanın 58 dilindeki herhangi bir metni çevirebilirsiniz. Kaynak ve hedef dillerinizi seçin, metni yazın veya dikte edin ve “Çevir” düğmesini tıklayın.
 • Şifa Duyguları Zihin Vücut Sağlığı (3.99€): Bu uygulama, ağrıyı hafifletmenize, enerjiyi artırmanıza, stresi azaltmanıza veya kaygıyı azaltmanıza yardımcı olmak için bilinen sağlık tekniklerini bir araya getiriyor.


Dinozor Parkı – İlkel Hayvanat Bahçesi, ücretsiz oynayın
Tarih öncesi yaratıklarla fantastik vahşi yaşamı yeniden yaratın!

iPhone için ücretsiz iOS oyunları

 • Şok Saat Arcade (2.99 €): Bir saatten diğerine geçmek için ekrana dokunun. Seviyeleri tamamlamak ve ilerlemek için bu oyunda yapmanız gereken tek şey bu.
 • Süper Köşeler™ (1,99 €): Hedefinizin renkleri eşleştirirken toplamın 5’in katı olması için sayıları toplamak olan bir strateji oyunu.

Bugünlük bu kadar. Lütfen bize bir iyilik yapın ve zaten tekrar para isteyen bir uygulamaya rastlarsanız yorumlarda bize bildirin. Ve biliyorsunuz: NextPit Cumartesi günü yine ücretsiz oyunlara ve uygulamalara sahip olacak!genel-27