Başka bir Wordle rehberi için geldiniz ve bu güzel Perşembe günü alacağınız şey tam olarak bu. 23 Haziran’daki bulmaca, neyse ki, dünkü binlerce insanı çelme takmayı başaran Wordle kadar zor değil. Bunun bugün başınıza gelmesine izin vermeyin; Doğru başlangıç ​​kelimesini kullanın, rehberimizi takip edin ve serinize hiç zorlanmadan devam edeceksiniz.

Bugünkü Wordle için benim için çok sıra dışı bir şey olmadı. Doğru yerlere birkaç harf almak için birkaç kelimeyle başladım ve oradan doğru cevabı almak için bu harflerle iki kelime daha ekledim. Basit. Bununla birlikte, benimkiyle aynı şansa sahip olmayabilirsiniz, bu yüzden Wordle’ı daha hızlı tahmin etmenize yardımcı olacak birkaç ipucu bir araya getirdik. Yine de ipuçları yardımcı olmazsa, aşağıdaki cevabın tamamını da gözden geçireceğiz.

Bugünün Wordle Cevabı – 23 Haziran 2022

Tahminlerinizle doğru yönde düşünmeye başlamanız için iki ipucuyla başlayacağız. Ancak, bu ipuçları herkes için olmayabilir, bu durumda tam cevabı daha aşağıda heceleyeceğiz.

  • İpucu 1: Call of Duty, Valorant, League of Legends gibi bir oyunda bir maçı kazanmaya yakınsanız ancak henüz bitiş çizgisinde değilseniz bu kelime kullanılabilir.
  • İpucu 2: Bu kelime, Bethesda tarafından 2011 yılında yayınlanan birinci şahıs nişancı oyununun başlığıydı. Bu oyunda parkur tarzı hareketle birlikte PvE ve PvP unsurları vardı.

Dışarıdaki video oyunu olmayan hayranlar için bu ipuçları o kadar da yardımcı olmayabilir. Neyse ki, tam cevabı burada görebilirsiniz… “eşik.” Haftayı bitirmek için yarın için bir Wordle kılavuzumuz daha var, bu yüzden geri dönün ve serinize devam ettiğinizden emin olun.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.



oyun-1