WhatsApp yakında silinen mesajlar için geri al düğmesi getirebilir

Naber kullanıcıların mesajları silmesine izin verir ve yanlış bir şey göndermeniz durumunda, gruplar halinde bile (yaklaşık bir saate kadar) herkes için silebilirsiniz. “Herkes için sil” özelliğinin son yıllarda WhatsApp’ın en iyi özelliklerinden biri olduğu kanıtlandı. Ama ya yanlışlıkla herkes için bir mesajı silerseniz? Silinen mesajlar için bir ‘Geri Al’ seçeneği üzerinde çalıştığı bildirildiği için WhatsApp’ın sizin için bir çözümü olabilir.

Göre WABetaBilgi, Meta’ya ait anlık mesajlaşma uygulaması, silinen mesajları almak için basitçe ‘geri al’ adı verilen bir özellik üzerinde çalışıyor. Özelliğin şu anda erken test aşamasında olduğu söyleniyor, bu nedenle küçük bir WhatsApp grubu Android beta kullanıcıları ‘geri al’ özelliğini alıyor. Özelliğin, 2.22.13.5 olarak işaretlenmiş Android için WhatsApp beta sürümüyle kullanıma sunulduğu bildiriliyor. Uygulama, kullanıcılara ekranın altında bir “geri al” düğmesi gösterecek ve bu düğmenin, kullanıcı bir mesaj seçtikten sonra göründüğü bildiriliyor. herkes için sil.

Daha önce de belirtildiği gibi, özellik şu anda yalnızca Android için WhatsApp’ın seçili beta kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Android için WhatsApp için ‘geri al’ özelliğinin diğer beta kullanıcılarına sunulup sunulmayacağı ve ne zaman sunulacağı konusunda henüz bir bilgi yok. iOS ve masaüstü. Ayrıca, bu özelliğin kararlı yapıda ne zaman görünüp görünmeyeceğini de bilmiyoruz çünkü az gelişmiş bir özelliğin kararlı yapıya hiçbir zaman ulaşamadığı birçok durum var.

WhatsApp, ‘geri al’ düğmesinin yanı sıra, bir mesajı gönderildikten sonra bile düzenleme özelliği üzerinde çalışıyor. Şirket ayrıca yakın zamanda dosya paylaşım sınırını 100MB’den 2GB’a çıkardı.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9