Bugün NextPit’ten topluluğumuz için çok sıcak bir ipucumuz var. Vodafone CallYa Dijital Ön Ödemeli Tarife’ye kaydolursanız, şu anda 40 euro’luk BestChoice kuponu elde edebilirsiniz. Bu, aylık sonlandırılabilir bir değişkendir ve tamamı size sadece 20 Euro’ya mal olur. Bunun nasıl çalıştığını bu tarife kontrolünde size anlatacağız.

Her zaman, herhangi bir maliyet tuzağına düşmemek için her şeyi birkaç kez okuduğum kampanyalar ve fırsatlar vardır. Ancak, bunu doğru okudunuz, çünkü 200’den fazla mağazada kullanabileceğiniz 40 Euro’luk bir kupon alacaksınız. Tek yapmanız gereken Vodafone’dan özel bir ön ödemeli tarife almak ve büyük bir alışveriş çılgınlığına gitmek.

Kupon için buraya tıklayın!*

Kırmızı kutu sizi doğrudan e-posta adresinizi girmeniz gereken ilgili sayfaya götürecektir. Daha sonra başka bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız. Buna tıklarsanız, ön ödemeli tarifeyi tamamlamanız yeterlidir. Kupon sadece yedi gün sonra elektronik posta kutunuzda olmalıdır.

İşte bu yüzden Vodafone anlaşması buna değer.

Başlıkta da belirttiğimiz gibi burada tarife için 20 euro ödüyorsunuz. Bunun için BestChoice size iki katı değerinde bir kupon verecektir. Ancak ön ödemeli kampanyadan yararlanmak için kişisel bilgilerinizi girmeniz gerektiğinden, kuponu yalnızca bir kez alabilirsiniz. Tarifenin kendisi ile Vodafone’dan 5G şebekesinde toplam 15 GB veri hacmi elde edersiniz. Ayrıca, istemiyorsanız her ay doldurmanız gerekmez. Ayrıca tamamı net sabit fiyat dahildir.

CallYa dijital ön ödemeli genel bakış

karakteristik CallYa Dijital Ön Ödemeli
veri hacmi 15 GB
Bant genişliği 500 Mb/sn
Allnet Daire? Evet
5G? Evet
Aylık maaş 20 Euro
bağlantı ücreti
asgari süre 1 ay
teklif etmek*

Tarifeyi kullanmaya devam etmeyi düşünüyorsanız, devam etmesine izin verebilir ve 20 Euro’luk temel bir ücret ödeyebilirsiniz. Bu sizin için yeterli değilse, kredinize 15, 25 veya 50 Euro’luk kontör yükleyebilirsiniz. Bunun nasıl çalıştığını size geniş Vodafone tarife genel bakışımızda anlatacağız.

Ancak tarifeye ihtiyacınız yoksa buradan kolayca kupon alabilir ve ardından tarifeyi tekrar iptal edebilirsiniz. Böylece bu anlaşmanın kesinlikle buna değdiğini görebilirsiniz. Ancak, bu teklifin NextPit topluluğumuza özel olduğunu unutmayın.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Zaten vurdunuz mu yoksa her şeyden memnun değil misiniz? Yorumlarda bize bildirin.genel-27