Bu gece, millet. 18-20 Ekim tarihlerinde San Francisco, California’daki TechCrunch Disrupt geçişlerinde ciddi bir kaşar peyniri (1,500 $’a kadar) tasarruf etme pencereniz kapanmak üzere. Olduğu zaman fiyatlar yükselir. Para biriktirmek iyidir ve gerçekten oldukça basittir.

Biletinizi 3 Haziran’dan önce bugün satın alın son tarih 23:59’da sona eriyor (PDT). Giriş ücretine 21 Ekim’de çevrimiçi bir bonus dahildir. Disrupt Desk’ten yeni analist yorumlarını duyacak, yuvarlak masa tartışmalarına katılacak ve canlı sunumların tekrarlarını izleyeceksiniz.

TC Disrupt, tüm TechCrunch olaylarının ana gemisidir. Tüm teknoloji başlangıç ​​yelpazesinde programlama ile dolu 3 gün. Kurucular, yatırımcılar, mühendisler, liderler, teknoloji ikonları, yapımcılar ve çalkalayıcılar gibi erken başlangıç ​​topluluğunun 10.000’den fazla üyesinin, başlatmak, öğrenmek, bağlantı kurmak, yatırım yapmak ve büyümek için geldiği yerdir.

Başlangıç ​​​​hayallerinizi gerçekleştirme konusunda ciddiyseniz (ve daha önce olmayan bir girişimciyle hiç tanışmadık), Disrupt’a gitme konusunda ciddi olun – bu, fırsat ve başarı için dev bir kuluçka makinesi.

Evet, biraz önyargılıyız ama bu yanıldığımız anlamına gelmez. Üç iş arkadaşınızın TechCrunch Disrupt’taki deneyimleri hakkında söylediklerini dinleyin.

“Disrupt’a gitmenin sağladığım en büyük üç fayda, ürünümü başka türlü görmeyecek insanlara tanıtmaktı; yatırımcılar, mentorlar, danışmanlar ve potansiyel müşterilerle ağ kurmak ve son olarak diğer girişimciler ve kurucularla konuşmak ve şirketlerini yerden kaldırmak için ne gerektiğini öğrenmek.” — Felicia Jackson, CPR Wrap’ın mucidi ve kurucusu.

Disrupt’ta çok sayıda kadın kurucu, CEO ve mühendis görmeyi çok sevdim. TechCrunch, başlangıç ​​dünyasında pek görmediğiniz çeşitliliği benimsiyor.” — Jessica McLean, Infinite-Compute pazarlama ve iletişim direktörü.

“Disrupt’taki zamanımdan en iyi şekilde yararlanmak istedim. Zamanımı Başlangıç ​​Savaş Alanı, Ana sahne konuşmacıları ve TechCrunch+ sahnesinde kurucular için nasıl yapılır sunumları arasında bölerek çok şey öğrendim.” — JC Bodson, Arbitrage Technologies’in kurucusu ve CEO’su.

TechCrunch Disrupt, 18 – 20 Ekim tarihleri ​​arasında San Francisco’da ve 21 Ekim’de çevrimiçi bir günle gerçekleşecek. Her ne pahasına olursa olsun harika bir yatırım getirisi sunuyor, ama neden daha fazla ödeyesiniz? Fiyatlar bu gece yükseliyor. Yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanın ve geçiş biletinizi bu gece 23:59’dan (PDT) önce satın alın. Sizi San Francisco’da görmek için sabırsızlanıyoruz!

Şirketiniz, TechCrunch Disrupt’a sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle iletişime geçerek bu formu doldurmak.genel-24