Realme Pad X, 26 Mayıs’ta Çin’de tanıtılacak, şirket web sitesinde özel bir açılış sayfası aracılığıyla duyurdu. Realme, resmi çıkışından önce yeni tablet için ön rezervasyonları kabul etmeye başladı. Realme ayrıca Çin mikroblog platformunda tabletin tasarımını ve arka kamera modülünü ortaya koyan bir poster paylaştı. Stylus destekli floresan yeşil renk seçeneğinde görülmektedir. Yaklaşan Realme Pad X, Qualcomm Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenebilir. 4GB + 64GB ve 6GB + 128GB olmak üzere iki RAM ve depolama yapılandırmasıyla 5G bağlantısıyla gelmesi bekleniyor.

Realme, Çin web sitesinde özel bir açılış sayfası aracılığıyla alay Realme Pad X’in lansmanı. Teaser’a göre, akıllı telefon 26 Mayıs’ta ülkede resmi olarak piyasaya sürülecek. Lansman etkinliği Çin’de yerel saatle 14:30’da (IST 11:30) yapılacak. Realme Pad X için ön rezervasyonlar şu anda çevrimiçi mağazasında yayında. Cihaz, floresan yeşil renk seçeneğiyle rezervasyona hazır. bu render Tabletin arka tarafında tek bir kamera sensörü görülüyor ve ekran kalemini desteklediği doğrulanıyor. Ancak gelecek tabletin fiyatlandırma detayları şu anda bilinmiyor.

Realme’den yaklaşan tablet teklifi de listelenmiş JD.com’da. Şu anda e-ticaret sitesinde Bright Chessboard Green, Star Grey ve Sea Salt Blue renk seçenekleriyle rezervasyonlar devam ediyor. 5G bağlantılı 4GB RAM + 64GB depolama ve 6GB RAM + 128GB depolama yapılandırmalarında geleceği listeleniyor.

Realme’nin daha önce Realme Pad 5G olarak adlandırılan bir sonraki tabletinin temel özellikleri geçmişte birçok kez sızdırıldı. Bir Snapdragon 870 SoC varyantına ve bir Snapdragon 8 Gen 1+ SoC varyantına sahip olması bekleniyor. Snapdragon 870 SoC destekli varyantın, 120Hz yenileme hızına sahip 2.5K (2.520×1.680 piksel) LCD ekrana sahip olduğu söyleniyor. Ekran kalemi desteği sunabilir ve 8.360 mAh pil ile desteklenmesi bekleniyor.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

WhatsApp, iOS 10 ve iOS 11 Çalıştıran iPhone Modellerine Desteği Bırakacakgenel-8