Cesur şövalyenizi hazırlayın, çünkü PC’ye özel bir Epic Games Store olarak yaklaşık bir yıl sonra, çok oyunculu slash ’em up Chivalry 2, Haziran başında Steam’e geliyor. Steam lansmanı, Toronto merkezli Torn Banner Studios tarafından bugüne kadar hazırlanan en büyük güncelleme olmayı vaat eden “Tenosian Invasion” genişlemesi ile aynı zamana denk gelecek. Aşağıda, Tenosian Invasion için hızlı bir tanıtım fragmanına göz atabilirsiniz.

Dead Space Remake, Erken 2023 Çıkış Tarihini Kilitliyor, Yeni Oynanışı Gösteriyor

İşte Torn Banner’ın temel Tenosian Invasion açıklaması…

Tenosian Invasion (Yama 2.5), Tenosian fraksiyonu, iki büyük Team Objective haritası, iki Team Deathmatch haritası ve çok daha fazlasıyla savaşçıları yeni bir savaş alanına getiriyor! Tamamen yeni monte edilmiş bir savaş sistemi ile at sırtında savaşa gidin, ayrıca konsol oyuncuları artık yeni Konsol Sunucu Tarayıcısı ile tüm platformlardaki oyunculara katılabilir!

…o esnada, bir PC Gamer önizlemesi, neler bekleyebileceğimiz konusunda biraz daha ayrıntı sunuyor.

  • Başta Osmanlılar olmak üzere Ortadoğu uygarlıklarından ilham alan Tenoslular adlı yepyeni bir grup. Tabii ki, yeni grup bir ton yeni kozmetik ile gelecek.
  • Desert (deathmatch), The Razing of Askandir (objektif), The Breach of Baudwyn (objektif) ve son olarak The Charge of Wardenglade (horozlu ölüm maçı!) başlıklı dört yeni harita.
  • Sunuculara göz atma yeteneği de dahil olmak üzere PC özellikleri artık konsollara geliyor.
  • Ve belki de en önemlisi, monte edilmiş savaşın eklenmesi. Zamanla, şövalyelerin birbirlerini parçalara ayırmasıyla ilgili dizi bunu anladı! Okçuluk, yakın dövüş saldırıları, özel etkinlikler ve daha fazlası artık at sırtından başlatılabilir. Ayrıca bir mızrak kapabilecek ve bazı klasik mızrak dövüşlerine katılabileceksiniz.

Chivalry 2 artık PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 ve PS5’te mevcut. Tenosian Invasion güncellemesi ve Steam’de oynama özelliği 12 Haziran’da başlıyor.genel-17