Skyrim ve Fallout 4 gibi RPG oyunları üzerinde çalışmış endüstri emektarlarından oluşan bir bağımsız stüdyo, Fin ormanını keşfetmek ve orayı evleri olarak adlandıran efsanevi yaratıklarla tanışmak hakkında yeni bir fantezi hayatta kalma oyunu geliştiriyor. Oyun Troller Arasında ve şurada duyuruldu: 505 Oyunlar Bahar Vitrini bugün erken saatlerde.

Troller arasında oyuncular, ailelerinin köklerini keşfetmek için kırsal Finlandiya’daki büyükanne ve büyükbabalarının evine seyahat eden 30’lu yaşlarının ortalarında bir Fin-Amerikalı olan Alex veya Anna olarak rol alıyor. Ancak, büyükanne ve büyükbabanızın izole kulübesine vardığınızda, onların ortadan kaybolduğunu ve kendi sınırlarımızın ötesinde var olan, trollerin yaşadığı bir dünyaya çekildiklerini keşfedersiniz.

Fragman, Forbidden Studios’un Troller Arası için yarattığı dünyaya bir bakış sunuyor – yoğun ormanlık, karanlık gölgeleri kısa bir süreliğine kovalamak için ağaçların arasından geçen altın güneş ışığının bulunduğu bir yer. Bir de tehdit havası var: “Büyükanneme ‘halk’ sinirlendiğinde ne olduğunu sordum” diyor anlatıcı. “O gece uyuyamadım.”

İşte tam tanıtım fragmanı:

Geliştiriciler, Between the Trolls, zanaatkarlık ve açlık yönetimi gibi birçok tanıdık hayatta kalma oyunu öğelerine sahip olsa da, efsanenin ruhlarının ve folklorik yaratıklarının tamamen gerçek olduğu bir dünyada gerçekleştiğini söylüyor – bu yüzden kesinlikle oyununuzda kalmanız gerekecek. ayak parmakları.

Troller Arası için henüz belirlenmiş bir çıkış tarihi yok, ancak yolculuğuna başlayacak. Steam Erken Erişimşimdi dilek listenize ekleyebileceğiniz yer.oyun-2