Kaynak: Daniel Rubino / Windows Central

Surface Slim Pen 2 ele tam oturması için düz bir tasarıma ve kağıda yazma hissini simüle eden dokunsal bir motora sahiptir. Şimdiye kadar sahip olmadığı şey, resmi değiştirme ipuçlarıydı. O zamandan beri değişti, çünkü Surface Slim Pen 2 için Microsoft Store’dan ipuçları satın alabilirsiniz.

Ürün listesinde “Surface Slim Pen 2 Tips ile ihtiyaç duyduğunuzda ekstra kalem uçlarını elinizin altında bulundurun. Microsoft tarafından Surface Slim Pen 2 ile mükemmel çalışacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir” yazıyor. Sayfa, ipuçlarının üçlü paketler halinde satıldığını, ancak ticari bir müşteriyseniz 80’lik bir paket de alabileceğinizi belirtiyor.

Slim Pen 2 piyasaya sürüldüğünde müşteriler, ucun aşınacağı endişesini dile getirdiler. Reddit kullanıcıları ve çevrimiçi diğerleri, ipuçlarının Microsoft’ta bulunmadığına dikkat çekti. Yakın zamana kadar, insanlar yenilerini bulmak için üçüncü şahıslara başvurmak zorunda kaldı. Bir Microsoft çalışanı cevap forumu yakın zamanda yeni ipuçlarının Microsoft Store üzerinden satın alınabileceğini paylaştı.

Surface Slim Pen 2, Surface Pro 8, Surface Laptop Studio, Surface Pro X ve Surface Duo 2 ile eşleştirilebilir. Kalem, kağıt üzerinde çizim veya yazma hissini simüle eden bir dokunsal motora sahip olsa da, cihazınızın aşağıdakileri desteklemesi gerekir. özellik. Pro 8 ve Laptop Studio, Windows 11 çalıştırırken dokunsal geri bildirimi destekler.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20