Genshin Impact yaklaşık bir buçuk yıldır piyasada ve PlayStation, PC ve cep telefonlarındaki oyuncular oyunun büyümesini izledi. Başlık ayrıca oyunun dünyasına eklenen çeşitli yeni karakterler, etkinlikler ve görev genişletmeleri içeriyordu. Ama bir soru oyalanıyor; Nintendo Switch versiyonu nerede?

Başlangıçta, oyun Mart 2020’de baştan sona duyurulan bir Nintendo Switch sürümüne sahipti ve o zamandan beri bu tür haritadan düştü. Doğal olarak, insanlar onun nerede kaybolduğu hakkında sorular sormaya başlamak isterler ve GoNintendo bunu çözmeyi kendi üzerine almaya karar verir.

Nintendo Switch, 2021 veya 2020’den Daha Az Birimle Bu Yıl da Tedarik Kısıtlı Olacak

Bunun Switch’e gelmesini bekleyen insanlara adil olmak gerekirse, diğer üç versiyonun da tüm dikkatleri üzerine çekmesini izlediler. Bu arada, Nintendo Switch sürümü mevcut değil. GoNintendo burada devreye giriyorgittiler ve miHoYo’ya (oyunun geliştiricisi) hayranların Switch’te oynaması ücretsiz gişe rekorları kıran oyunu bekleyip beklemediklerini sordular.

Bir güncelleme yaptı çok kısa da olsa buradan çık. MiHoYo’nun küresel halkla ilişkiler yöneticisi Xin Yang, “The Switch versiyonunu” paylaştı. [of Genshin Impact] hala geliştirme aşamasında ve ilerledikçe daha fazla bilgi yayınlayacağız.” Oldukça kısa süreli bir güncelleme, ancak yine de memnuniyetle karşılandı.

Ancak bu, geliştirmede ne kadar ilerlediği hakkında hiçbir şey söylemez. Neredeyse bitmiş olabilir veya miHoYo’da zar zor kalkmış olabilir, ancak geliştirme ekibi bu durumu herkese açık hale getirmedikçe bilemeyiz. Umut, Switch oyuncularının sonunda kendileri için duyurulan sürümü almasıdır.

Genshin Impact şu anda PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC’de mevcut. Bir Nintendo Switch sürümü şu anda geliştirme aşamasındadır (henüz yayınlanma tarihi açıklanmamıştır). GeForce NOW kullanıcılarının da bu oyuna erişimi vardır.genel-17