Konsol aksesuar tasarımcıları ve şirketlerin bir araya gelmesi olağandışı bir durum değil. Örneğin, Razer ve onların özel sürüm Dragon Ball FighterZ altın Street Fighter V temalı Panthera arcade çubukları tek olarak. Bugün SCUF, daha yeni donanım arayan oyunculara özel sürüm kontrolörler getirmek için başka bir şirketle iş birliği yapıyor.

SCUF Coca-Cola

SCUF Instinct Açıklandı: Xbox Series S|X İçin İlk Kablosuz Esports Kontrol Cihazı

SCUF ve Coca-Cola burada bir araya geliyor ve tüketicilere bir dizi yeni ürün sunuyor. İlk olarak, Coca-Cola’nın yeni global ürününün en son ürünü olan Coca-Cola Byte’tan ilham alan özel lavanta kaplamalı ve kumandanın ön tarafına Coca-Cola logosu yapıştırılmış Coca-Cola temalı SCUF Reflex Pro Byte var. yenilik platformu, Coca-Cola Kreasyonları.

SCUF Coca Cola

İkinci olarak, SCUF H1 kulaklığının Coca-Cola SCUF Reflex Pro Byte ile benzer bir temaya sahip yeni bir versiyonu satın alınabilir. Biri lila kaplamalı, diğeri siyah kaplamalı olmak üzere iki renkte gelir. Kaplamalar, orijinal alüminyum kutunun metalik ruhunu yakalar ve aynı anda eski okul oyunlarıyla ilişkili retro ruhu ve vintage hissi yakalar.

Son olarak, önceki ikisiyle aynı temaya sahip olan özel bir CORSAIR K85 klavye ve fare altlığı mevcuttur. Mouse pad üzerinde, Coca-Cola logosu piksellenerek retro benzeri bir hava katıyor.

The Coca-Cola Company Kıdemli Lisans Müdürü Karen Schohan bir basın açıklamasında şunları söyledi.

Haptics Tech Lisans Veren, Sony’nin PS5 DualSense Denetleyicisinin “Üçüncü Taraf Çevre Birimi Üreticileri Arasında Çok Fazla İlgi Çektiğini” Söyledi

Coca-Cola Byte sadece oyuncuların içeceği değildir; hayalperestlerin içeceğidir. Sizi harikalarla, macera, heyecan ve olasılıklarla dolu bir yere ışınlamak içindir. Ve oyun oynamak gibi, tadı daha tatlı yapan tek şey, birlikte paylaşıldığı zamandır. Umarız bu yeni Byte ürünlerini bizim kadar seversiniz.

Bu sınırlı süreli öğelerin üçü de şu adreste mevcut olacak: www.ScufGaming.com/Byte. Fiyat bilgisi de ortaya çıktı; SCUF Reflex Pro Byte 249,99 dolardan, özel H1 kulaklık 149,99 dolardan, CORSAIR K65 klavye 129,99 dolardan ve CORSAIR fare altlığı 59,99 dolardan başlıyor.

Bu ürünlerin dördü de şu anda mevcuttur.genel-17