Bu ay TikTok, Menta, Perfect Memory, Weborama, Qlower, Sendinblue, Telehouse, Bolk, Witco, HP France’da adaylıklar.

TikTok: Marlène Masure, Fransa’daki sosyal ağın yönetimini devraldı

TikTok’tan yapılan açıklamaya göre Marlène Masure, platformun “önemli kullanıcı, yaratıcı, sanatçı ve ortak topluluğumuzu tanımlamak ve geliştirmek için bu pazarlarda stratejisini geliştirmekten” sorumlu olacak.

Menta: Alena Shiltova, İletişim ve Pazarlama Müdürü olarak atandı

Büyüyen bir sektörde Avrupa liderinin uluslararası iletişim ve dijital stratejisini tanımlamaktan ve uygulamaktan sorumlu olacak. Şubat 2022’de Menta’ya gelmeden önce Havaş International’da medya danışmanıydı.

Kusursuz Hafıza: Xavier Munier ‘Satış Müdürü’ oldu

Ticari Direktör Louis Matignon’dan oluşan ekibi güçlendirecek ve 25 yıllık ticari geliştirme deneyimini genç şirketin hem Fransa’da hem de uluslararası alanda satışlarını hızlandırması için kullanacak.

Weborama: Fabrice Jaeger, EMEA Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı

EMEA CEO’su Mykim Chikli ile birlikte ikili bir görevi olacak. Birincisi, Weborama’nın Adways’in satın alınması sayesinde oluşturulan yeni bağlamsal reklamcılık formatı olan GoldenFish InVideo’nun dağıtımını hızlandırarak piyasada standart bir format haline getirmek. İkincisi, yeni çerezsiz ve gizlilik standartlarını hesaba katarak yayıncıları izleyicilerden para kazanma ve pazar payı kazanımları konusundaki zorluklarında desteklemektir.

Qlower: Benoît Biloquet Ürün Sahibi oldu

Benoît Biloquet, Ürün Sahibi olarak fintech’e katıldı. BT mimarisi ve teknoloji proje yönetiminde sağlam deneyime sahip olan Benoît, bu erken aşamadaki başlangıç ​​için ürün yol haritasına ve muhasebe, vergi ve varlık yönetimi aracı için yeni işlevlerin sunulmasına öncülük edecek.

Sendinblue: Olivier Legrand Operasyon Direktörü olarak atandı

Olivier Legrand, yeni oluşturulan bu görevde Sendinblue’nun operasyonlarını, iş geliştirmesini ve uluslararası büyümesini yönetmekten sorumlu olacak.

Telehouse: Sami Slim Genel Müdür olarak atandı

Sami Slim’in ana misyonu, bugün bilgi yollarının stratejik bir kavşak noktasını oluşturan Paris-Marsilya ekseninin geliştirilmesinin uygulanmasını hızlandırmak olacaktır. Ayrıca, sürekli teknolojik değişim ve güçlü büyüme ortamında Telehouse’un lider konumunu sürdürmek gibi zor bir görevi de üstlenecek. 37 yaşında, dünya çapında 42’den fazla Veri Merkezine sahip olan Grubun en genç üst düzey yöneticisi oldu.

Bolk: Ludovic Noël ticari direktör olarak atandı

Ludovic Noël, Bolk’un ticari stratejisini, şirketin gelişim planı ve sağlıklı beslenmenin demokratikleşmesine odaklanan misyonu doğrultusunda geliştirmekten ve yönetmekten sorumludur. Ocak 2022’de Bolk’a katılmadan önce Ludovic Noël, yerel işletmeler için görünür olmalarını ve ürünlerini internette satmalarını sağlayan bir destek çözümü olan AppiVille’in kurucu başkanıydı.

Witco: Jean-Paul Baloche Ürün ve Teknolojiden Sorumlu Başkan oldu

CPTO olarak Jean-Paul’ün misyonu, Witco’nun iş gücünün yarısından fazlasını temsil eden Ürün ve Teknoloji ekibine, optimum kullanıcı deneyimi ve çözümün ölçeklenebilirliğini sağlamak ve platformun sonraki teknolojik yönelimlerini tanımlamak için liderlik etmek olacaktır. . Bilişim alanında 20 yılı aşkın deneyime sahiptir ve DSİ konularında ve yapay zeka, sanal ve artırılmış gerçekliğe dayalı yenilikçi teknolojik çözümlerin geliştirilmesi ve yüksek performanslı ve ölçeklenebilir platformların oluşturulması konularında uzmanlaşmıştır.

HP Fransa: Kişisel Sistemler kategorisinin Direktörü olarak Patrice René atandı

Patrice René, HP Fransa’nın Kişisel Sistemler kategorisinin Direktörü olarak atandı. Hem bireylere hem de profesyonellere yönelik HP çözümlerini içeren tüm istemci iş istasyonu kategorisinin pazarlanmasından sorumlu olacaktır. 2001’den beri HP’de Patrice René, hem PC hem de Baskı segmentlerinde Kategori, Tedarik Zinciri ve Satış ekiplerinde çeşitli görevlerde bulundu.genel-15