Bu, Meta merkezli bir şirket olan Marka Zuckerberga’nın meteorolojik konular ve sanal gerçeklik konusunu ele alan güzel bir makalesi. Bu sklep pierwszy hakkında daha fazla bilgiyi web sitenizde bulabilirsiniz.

Meta z pierwszym punktem sprzedaży detalicznej

New York City’de bulunan Meta Store, 9 Mayıs 2022’de Burlingame, California’da yer almaktadır. Yaşamak için bir yer arıyorsanız, Meta şirketi Reality Labs’a dayalı yeni bir ev bulmaya çalışmalısınız. Ayrıca, Portal web sitesinde Ray-Ban Stories dahil en iyi VR’ye erişebilirsiniz.

ayak. Meta

Ürün geliştirme alanındaki teknoloji devleri hakkında detaylı bilgiler. Daha fazla bilgi için, en uygun fiyatlı sanal gerçeklik ve AR’ye erişim sağlar.

Yeni müşteriler için yüksek kaliteli kanal

Mark Zuckerberg ekledi ve metawersum’unuzda sanal gerçeklik haritaları oluşturabileceğiniz için sizden haber almayı dört gözle bekliyoruz. Teknolojiler ve teknolojiler için VR i AR için en iyi teknolojiler. Teknoloji alanında Meta pracuje chociażby nam okularami rozszerzonej rzeczywitości, hi-endowym zestawem VR i smartwatchem şirketinden ürünler sunuyoruz.

Powierzchnia pierwszego sklepu nie będzie jednak zbyt imponująca ve wyniesie około 140 metro kwadratowych. Co ciekawe, New York Times’ın şirketin işten çıkarıldığını ve şirketin Meta şirketinin şirketin şirkete geri döndüğünü açıkladığını bildirdi. Teknolojik olarak gelişmiş mühendislik uygulamalarının yanı sıra çeşitli şirket teklifleri ve popüler gelişmeler şeklinde ara genişleme genişlemeleri.

sklep meta

ayak. Meta

Bundan daha fazlasını öğrenebilirsiniz

Şimdiki punkt ma być otwarty ve poniedziałku piątku w godzinach’ta 11:00 – 18:00 arasında. Szef sklepu przyznal, że wnioski wyciągnięte ve działności pomogą w zdefiniowaniu przyszłej strategi sprzedaży detalicznej.

Hata: engadget.comgenel-22