CEO’su Samantha Rudolph, “Süt inekleri, kadınların tahammül ettiği şeylere katlanmaz” diye iç geçirdi. bebeklik, bugün emziren anneler için yepyeni bir çözüm sunan St. Louis, Missouri merkezli bir şirket. Şirket, özellikle gizliliğe odaklanan hepsi bir arada sistemle çoğundan daha bütünsel bir yaklaşım benimsiyor. Çözüm, soğutma paketleri, saklama ve sutyen içine giyilen gizli göğüs kalkanları içeren hepsi bir arada bir taşıma çantasında gelir. Kurulum bir uygulamadan kontrol edilir, bu da dışarıda ve dünyadayken bile sessiz konfor içinde pompalamayı mümkün kılar.

Yakın zamanda yapılan bir araştırma, kadınların büyük çoğunluğunun emzirmenin en kötü yanının sağma olduğunu söylediğini gösterdi. Bu çok büyük bir istatistik, buna göre Emziren annelerin %95’i pompave göğüs pompası kullanmak zorunda kalmamış biri olarak, onay almak için çok fazla araştırma yapmanıza gerek yok: Kulağa oldukça korkunç geliyor. Yine de sütün bir şekilde dışarı çıkması gerekiyor – biyolojiyi değiştiremezsiniz. Babyation’ın görüşü şu ki, bunu sevilen bir süreç haline getiremezlerse, en azından nefret edilmediğinden emin olmak için ellerinden geleni yapabilirler.

“Ürünümüzü pompalamayla geçen tüm bir günü optimize edecek şekilde tasarladık. Vücuttakileri en aza indiririz, ardından yerleşik depolamaya sahibiz” diye açıklıyor Rudolph. Bunun ne kadar yararlı olduğunu abartmak zor; Birçok göğüs pompası sadece bir şişe ve bir pompa satar, ancak depolama sorunu ve ofis buzdolabında bir şişe süt bırakmak zorunda kalmanın olası garipliği ile karşı karşıya kalırsınız. “Diğer çözümlerde, bu küçük parçalardan herhangi birini unutursam pompam çalışmıyor ve o zaman ya rahatsız oluyorum ya da sütüm azalıyor. Optimize ettik ve her şeyi tek bir noktaya yerleştirdik.”

Yenilik, giyilebilir ürünleri giysinizin altına takmanın ve yerdeki saklama çantasına küçük, göze çarpmayan bir tüp yerleştirmenin mümkün olmasıdır. Emme, süt endüstrisinin oyun kitabından bir sayfa çıkarmak yerine, doğayı yansıtan yeni bir teknolojiden geliyor. Şirketin teknolojisini koruyan 11 patenti var.

“Emmeyi elde etme şeklimiz, cihazın gerçekten meme ucuna çökmesidir. Bebekler böyle emer. FDA aslında emmemizin bebekleri taklit ettiğini söylememize izin veriyor. Başka hiçbir ürün bunu yapamaz,” diyor Rudolph ve beni rekabetin nasıl yaptığına dair bir yolculuğa çıkarıyor. “İf bakarsan [competitor’s] patentler, çoğu süt ineği teknolojisine dayanıyor.”

Babyation’ın göğüs pompası ve saklama çözümü, annelerin ihtiyaç duydukları her şeye bir bakışta sahip olmalarını sağlar. Bir depolama yuvasında bir şey eksikse, bu çok açık. Resim Kredisi: bebeklik

Sektörde, çoğu emzirme danışmanı size göğüs pompalarının bir bebek kadar süt sağamayacağını söyleyecektir, ancak Babyation ekibi, gömleği hem atasözü hem de kelimenin tam anlamıyla olağanüstü bir etkinlikle kandırdı.

“Testlerde, kadınların %100’ü, genellikle kullandıkları pompaya kıyasla pompamızdan daha fazla süt çıkardı. Rudolph, pompamızın yüzde ellisi bir bebekten daha fazla süt çıkardığını söylüyor. Ekip verimlilikten gurur duyuyor ve endüstrinin bu noktaya gelmesi bu kadar uzun sürdüğü için kızgın. “Bu alanda inovasyon zaman alıyor ama bence bu kadar uzun sürmesinin sebebinin bir kısmı, çok uzun bir süre görmezden gelinmiş olması. Sanırım bunu daha önce hiç yapılmamış bir şekilde çözdük. Rakamlarımızın oyunun gidişatını değiştirdiğini kanıtladığını düşünüyorum. Ama aynı zamanda sessiz, sağduyulu ve akıllı olmak roket bilimi değildir. Sütün üretilme şeklini yeniden icat etmedik. Dolayısıyla kadınların bu modası geçmiş çözümlerle bu kadar uzun süre yaşamak zorunda kalması benim için delilik.”

Şirketin gizliliğe olan bağlılığının bir kısmı, kullanıcıların kıyafetlerinin altında dolaşmak zorunda kalması yerine, cihazın kontrollerini bir uygulamaya taşımak anlamına geliyordu. Uygulama ne kadar sütün sağıldığını takip ediyor, pompayı uzaktan kontrol edebiliyor ve envanter takibi yapabiliyor. Bu sayede emziren anneler buzdolabında ve dondurucuda ne kadar süt olduğunu öğrenebilir ve tüketimi takip edebilir.

Bebeklik, takdir yetkisini optimize eder. Resim Kredisi: bebeklik

“Be aslında tam bir besleme uygulaması oluşturdu. Yani bir bakıcım varsa, bakıcıdan belirli bir şişe süt vermesini isteyebilirim ve o zaman bu, envanterimden tükenecektir. Emzirmeyi de takip ediyoruz ve formül beslemeyi de takip ediyoruz. Uygulamaya gerçekten çok fazla kafa yormaya çalıştık,” diye açıklıyor Rudolph. “Ayrıca otomatik başlatma ve otomatik durdurma özelliğimiz var; Öğleden sonra 3’te bir görüşmedeysem ama genellikle 3:30’da pompaladığımı biliyorum, bunu pompayla uğraşmadan yapabilirim – bu, sağduyulu olmanın antitezi olur. Sağduyu bizim kuzey yıldızımızdır.”

Şirket, bugün lansmanı için iyiye işaret eden ürününün bekleme listesinde 4.500’den fazla kişi olduğunu söyledi. Babyation, öncelikle doğrudan tüketiciye yönelik bir markadır ve şirket, sistemini 499 dolara satmaktadır.genel-24