Ruszyła sprzedaż şimdiego akıllınego zegarka sportowego Xiaomi dla aktywnych. Xiaomi Watch S1 Active, renkli renkler ve konforu en üst düzeye çıkarmak için sportif bir stil ekleme yeteneği sunar. Renkleri beğendiyseniz AMOLED veya 1,43 cm boyutlarında ve Nar rengindeki ile aynı renkte: Uzay Siyahı, Ay Beyazı ve Okyanus Mavisi narı bulabilirsiniz. Yapılandırılabilir arayüzler maksimum 200 görünüme ayarlanabilir. Xiaomi Watch 1S Active, 12 günden itibaren çalışır, bu nedenle henüz kayda değerdir.

Spor sporları ve spor parametrelerinin izlenmesi

Xiaomi Watch 1S Active obsługuje 117 trybów sportowych m.in. bieganie, jazda ve rowerze, chodzenie, pływanie, bira bardziej wyszukane dyscypliny np. yoga, trekking, tenis.

Smartwatch’ın değiştirilmemesi için parametre parametreleri zdrowotne m.in. burun tıkanıklığı (SpO2), stres, pozitif stres. Ağınıza ek analizler ve ayrıca eğitim durumundaki en önemli rejeneratif eğitim programı hakkında bilgiler.

Zegarek şaka lekki. Ağırlık 36.3 gr.

Długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii

Dwuzakresowy GPS sprawia, że ​​​​Zegarek zawsze pozostaje w kontaktcie z systemami navegacji dlas sledzenia tras eğitim, wodoodporność yapmak için 5 (5 ATM) oznacza, że ​​potlapankowe için pot. Şarj edildikten sonra pil 12 gün dayanır ve pille çalışan bir pilde 24 güne kadar şarj olur.

Aktivasyon araçları, Xiaomi Watch S1 Active, Bluetooth bağlantısı, NFC (Windows Master Card) kart çözümleri ve Amazon Alexa Assistant kart uygulamasını sunuyor.

Mi Fitness ve Strava uygulamalarına sahip bilgisayarlar

Xiaomi Watch S1 Active, Xiaomi Wear / Xiaomi Wear Lite özelliği ve Xiaomi Health yazılımına sahip olmayan Mi Fitness adlı bir mobil uygulamadır. Ancak en yeni akıllı saat, Strava ve Apple Health platformlarıyla ilgilidir. Dane eğitimi, Mi Fitness uygulaması için otomatik platforma dayanmaktadır.

My Fitness, fitness ve fitness kategorisinde (5 milyon dolara kadar) Google Play’deki en popüler ücretsiz uygulamalardan biridir.

Xiaomi Watch S1 Active, ayrıntılı perakende fiyatı 799 PLN olan bir Polysce kulaklık serisi ile donatılmıştır.
Ürün özellikleri: Xiaomi Watch 1S Active.genel-22