Eğer benim gibiyseniz ve hala duygusal yıkımdan kurtuluyorsanız Final Fantasy XIV: Endwalker, cesaretlenmek; zamanı geldi Yeni Bulunan Macera. Yama 6.1 Yeni Bulunan Macera için ilk büyük içerik yamasıdır. Final Fantasy XIV: Endwalker. İçinde Live Letter geliştirici sunumuoyun direktörü Naoki Yoshida, yeni binekler, yeni saç stilleri, yeni PvP savaşları ve tabii ki yeni bir hikaye dahil olmak üzere yamayla ilgili ayrıntıları açıkladı.

Yeni Bulunan Macera nereden alır Endwalker hariç tutulmuş. Arkadaşlarınız, Yedinci Şafağın Evlatları, galaksideki tüm yaşamın sona ermesini engelledikleri için artık kendi işlerini yaparak Eorzea’ya dağıldılar. Olaylar, eski moda, düşük riskli bazı maceralar için çeteyi yeniden bir araya getirmek için komplo kurar.

Işık Savaşçısı’mın zindan-delici, hazine avcılığı köklerine geri dönmesi ihtimali beni heyecanlandırırken, bir sonraki genişleme paketinde neler olabileceğine dair en ufak bir ipucunu da bekliyorum. Yama 6.1’in fragmanında, Y’shtola Rhul’un dünyamızın farklı parçaları veya örnekleri arasında nasıl seyahat edileceğine dair araştırmasında ipucu verdiğini duyuyoruz. Yoshida ile yapılan Canlı Mektup sunumu, aynı zamanda ikamet eden himbo centilmen dedektif ile yeni yan görevler alacağımızı da ortaya koydu. Hildibrand Manderville, İlk’in mor kıyılarında yüzdüğünü gördüğümüz kişi. Tahminim ve umudum, gelecekteki yamaların – bir sonraki genişleme olmasa da – Eorzea’nın diğer sürümlerine seyahat etmeyi gerektirebileceğidir.

son fanteziEn iyi kızı Tataru Taru, 6.1 yamasında kendi macerasını yaşıyor. Tatarca Eorzea’daki en çalışkan lalafell. Dönem. O bir kraliçe. O an. Eorzea’nın ayakta kalmasının nedeni o çünkü görevi onu korumak olan insanların bir şeyler atıştırmasını, biraz su ve şekerleme yapmasını sağlıyor. Bir değişiklik için kendi hikayesini bulmasının zamanı geldi. Ve rolünün büyük ölçüde idari olduğunu bilsem de, umarım gizemli cildinin tozunu alıp bir iki zindan taraması için bize katılabileceği bir gelecek vardır.

Yama 6.1, aşağıdakiler için Güven sistemini uygulayacaktır: Yeniden Doğmuş Bir Diyar zindanlar, yani bir zindan kuyruğunda yaşları beklemek yerine, bir zindanı tamamlamak için AI kontrollü NPC’lerle parti yapabilirsiniz. bu Final Fantasy XIV ekip, Trust sistemini önceki genişletmelerin geri kalanına yavaş yavaş yaymak için çalışıyor.

Ayrıca, Eorzea’nın 12 tanrısını içeren Myths of the Realm: Aglaia adlı yeni bir baskın da var. Endwalker. Ayrıca yeni bir PvP savaşı, çeşitli ve muhtelif sınıf değişiklikleri ve dışarıdaki catboylar için hrothgar için yeni saç stilleri olacak.

Yama 6.1’de çok şey oluyor ve oyunla ana hikaye görev serisinin dışında etkileşim kurmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Yama 6.1 Yeni Bulunan Macera 12 Nisan’da başlıyor.genel-2

Bir cevap yazın