Fark etmemiş olabilirsin, ama bugün o gün Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange çıkması gerekiyordu. Ne yazık ki, o zamandan beri ilk kez iyi doktoru görmek için Mayıs ayına kadar beklememiz gerekecek. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok† Ve Strange bu hikayede kötü olduğunu düşündüyse, çoklu evrende onu neyin beklediğini görene kadar bekleyin.

Belki de ek beklemeyi kolaylaştırmak için Marvel Studios, ABD’den dört yeni yüksek kaliteli resim yayınladı. Doktor Garip devamı. İlk gelen, Benedict Cumberbatch tarafından canlandırılan Doktor Stephen Strange’den başkası değil.

Ortaya çıkan en ilginç kavramlardan biri eve dönüş yok Strange’in, Thanos’un bilinen evrenin yarısını unutulmaya terk etmesinin ardından beş yıl boyunca esasen ölü olduğu için Yüce Büyücü konumuna ulaşamamasıdır. Bunun yerine, Yüce Büyücü, aşağıda gösterildiği gibi Strange’in eski akıl hocası Wong’dur (Benedict Wong).

Benedict Wong, Wong rolünde.

Sırada, filmin başrol oyuncusu Elizabeth Olsen, Wanda Maximoff rolünde. sırasında WandaVision, izleyiciler Wanda’nın Scarlet Witch’e dönüşümüne tanık oldu. Ama o kadar seviliyor ki hayranlar Agatha Harkness’ın Wanda’nın dünyayı yok edeceğine dair tahminini gözden kaçırmış olabilir. Ve en son fragmanda Deliliğin Çoklu EvrenindeWanda kesinlikle daha karanlık bir dönüş yapıyor gibiydi.

Elizabeth Olsen, Wanda Maximoff rolünde.

Son olarak, MCU’ya yeni katılan bir oyuncumuz var: Xochitl Gomez, çizgi romanlardaki açıkça biseksüel birkaç kadın kahramandan biri olan America Chavez olarak. Gomez, Amerika’nın çizgi romandaki meslektaşından çok daha genç görünüyor. Ama onun çoklu evreni istediği zaman çaprazlama yeteneği, Amerika’nın bu filmde büyük bir rol oynayacağı anlamına geliyor.

Amerika Chavez rolünde Xochitl Gomez.

Sam Raimi yönetti Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange Michael Waldron’un bir senaryosundan. 6 Mayıs’ta sinemalarda olacak.


genel-19

Bir cevap yazın