Memur Kıyafeti, Akito’nun Ghostwire: Tokyo’da giyebileceği birçok komple setten biridir ve tamamlanması kolay yan görevin bir ödülüdür.

Ghostwire: Tokyo Memur Kıyafeti, şehir polisi tarafından giyilen aynı kıyafetler ve Gölge Avcıları gibi oyuncuların kilidini açabileceği sayısız kozmetik içerir. Subay Kıyafeti tamamen kozmetiktir ve Akito’ya ve onun birçok Becerisine hiçbir fayda veya engel sağlamaz ve genel sağlık puanlarını etkilemeden uygulanabilir. Bu kıyafet, oyunun hikayesi başlamadan önce Tokyo’da bir polis memuru olarak geçirdiği zaman konusunda KK için kısa olsa da duygusal olan özel bir yan göreve bağlıdır.

Fallout 4 Vault Suit’e benzer Ghostwire: Tokyo, Memur Kıyafeti komple takım olarak giyilmelidir. Akito’nun karıştırılabilen ve eşleştirilebilen birçok giysi türü vardır, ancak eksiksiz kıyafetler ya hep ya hiç kozmetik öğelerdir. Subay Kıyafeti, aslında oyuncuların oyun sırasında nispeten erken alabilecekleri bir şeydir. Bölüm 2ve bazı ek faydalı ödüller kazanmak için de mükemmeldir. Yan görev tamamlandıktan sonra oyuncular ayrıca 3.000 Meika ve yaklaşık 500 Ruh kazanacaklar.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: Ghostwire: Tokyo – En İyi Yükseltmeler (& Kilidi Nasıl Açılır)

Subay Kıyafeti, görevi tamamlamanın bir ödülüdür. Küçük Kız Kayıp yan görev ve bitirmek için nispeten hızlı ve kolay bir yan görev. Hızlı bir şekilde seviye atlamak isteyen oyuncular için Ghostwire: Tokyo, 500 Ruh erkenden daha fazla DP kazanmak için uzun bir yol kat ettiğinden, burada verilen Ruhlar mükemmeldir. bu Küçük Kız Kayıp macera, beyaz sis Tokyo’yu kapladığında annesinin yanında ölen ve korkusu onu öbür dünyaya devam etmekten alıkoyan küçük bir kızın korkmuş Ruhunu yeniden bir araya getirmekle ilgilidir. Tesadüfen, annenin ruhu da devam edemez, ancak kızının aksine annenin ruhu bir Ziyaretçi tarafından tuzağa düşürülmüştür.


Ghostwire: Tokyo’da ‘Little Girl Lost’ Nasıl Tamamlanır?


Ghostwire: Tokyo'da 'Little Girl Lost' Nasıl Tamamlanır?

tamamlamak için bu adımları izleyin Küçük Kız Kayıp içinde Ghostwire: Tokyo ile Subay Kıyafetinin kilidini aç:

  • Aşama 1: Morit Tapınağını Temizle
  • Adım 2: Küçük kızla konuş. Tapınak temizlendiğine göre artık görev simgesi haritada olacak.
  • Aşama 3: Anneyi bulmak için kızın bulunduğu yerden kuzeybatıya seyahat edin
  • 4. Adım: Akito’nun becerilerinden veya yeteneklerinden herhangi birini Ghostwire: Tokyo Ziyaretçiyi çıkarmak için
  • Adım 5: KK’nin Spectral Vision’ını kullanarak bozulmadaki zayıf noktayı bulun ve yok edin
  • 6. Adım: Anneyle konuşun, küçük kızın ruhu hemen yanında belirecektir.

Anne ve kızı tekrar bir araya geldiklerinde, Subay Kıyafeti otomatik olarak Akito’nun envanterinin bir parçası olacak. Ek olarak, 3.000 Meika da otomatik olarak toplanacak, ancak Akito’nun yan görevin sonunda anne ve kızının daha önce bulunduğu yaklaşık 500 Ruhu emmesi gerekecek.


Sonraki: Ghostwire: Tokyo – Daha Fazla Jizo Heykeli Nasıl Bulunur (Hızlı Yol)

Ghostwire: Tokyo PlayStation 5 ve PC’de mevcuttur.

Dumbledore'un Hogwarts Legacy'de öğrenci olarak görünmesi mümkündür.

Dumbledore Hogwarts Mirasında Öğrenci Olabilir


Yazar hakkındasinema-1

Bir cevap yazın