En iyi
sayısal tuş takımı olan dizüstü bilgisayarlar
Windows Merkezi
2022

İster veri girişi, ister muhasebe, ister sadece sayıların ve hesaplamaların hassas ve hızlı bir şekilde girilmesi için olsun, bir dizüstü bilgisayarda sayısal tuş takımına sahip olmak için birçok neden vardır. Dizüstü bilgisayarlar küçülüyor olsa da, yine de tam sayısal tuş takımlarına sahip birkaç mükemmel Windows dizüstü bilgisayar satın alabilirsiniz. Bu cihazların her birinde tam bir sayısal tuş takımı bulunur ve her biri, kategorideki en iyi Windows dizüstü bilgisayar seçimlerinden biridir. Sayısal tuş takımına sahip en iyi dizüstü bilgisayarlar listemiz burada.


LG gram 17 10 Nesil

Büyük ama ince:
LG gram 17 (17 inç WQXGA)

Personel seçim

Bu 17 inçlik dizüstü bilgisayar, boyutuna göre çok fazla ağırlığa sahip olmaması bakımından benzersizdir. LG gram 17, 3 poundun altında, bu nedenle sırtınızı taşımak için canınızı yakmayacak. İnce kasasına rağmen 2K ekrana, 16 GB RAM’e, Thunderbolt 4 desteğine ve 17 saate kadar pil ömrüne sahip.

Amazon’da 1.600 dolardan başlayan fiyatlarla

Lenovo Thinkpad T15p SeLenovo Thinkpad T15p Se

Dayanıklı ve 4K:
Lenovo ThinkPad T15 2. Nesil

Bu iş amaçlı dizüstü bilgisayar, kutudan çıktığı anda HDR400 desteği ile 4K Dolby Vision uyumlu 15,6 inç güzel bir ekrana sahiptir. Ayrıca, ayrılmış grafik gücü için isteğe bağlı GeForce grafikleri ve mükemmel bir dinleme deneyimi için Dolby Audio ayarlı hoparlörleri vardır. Ve bir sayısal tuş takımı var!

Lenovo’da 1.260$’dan başlayan fiyatlarla

Hp Elitebook 860 G9 Ön AçıkHp Elitebook 860 G9 Ön Açık

Önce iş:
HP EliteBook 855 G8

Her şeyden önce iş kullanımı için tasarlanmış bir dizüstü bilgisayar mı arıyorsunuz? HP’den EliteBook 855 G8, AMD Ryzen 3, 5 veya 7 yongaları, 16 GB’a kadar RAM, çok sayıda depolama alanı ve eksiksiz bir sayısal tuş takımı ile 15,6 inçlik güzel bir yapılandırma ile harika bir seçimdir!

HP’de 1,149 dolar

Inspiron 15 2'si 1 AradaInspiron 15 2'si 1 Arada

Büyük 2’si 1 arada:
Dell Inspiron 15 2’si 1 Arada

Hiç tablet de olabilen 15 inçlik bir dizüstü bilgisayar istediniz mi? Dell, 8 GB RAM’e, 11. Nesil Intel işlemcilerle eşleştirilmiş Intel Iris Xe grafik kartına ve 512 GB m.2 PCIe depolamaya sahip Inspiron 15 2’si 1 Arada ile sizi güvence altına aldı. Sayısal tuş takımı da burada.

Dell’de 1.100$’dan başlayan fiyatlarla

Inspiron 16 ArtıInspiron 16 Artı

16:10:
Dell Inspiron 16 Artı

Dell’in en yeni Inspiron 16 serisinde büyük, Full HD, 16 inç, 16:10 ekran, 11. Nesil Intel Core i5 veya i7 işlemci ve artırılmış grafik performansı için Intel Iris Xe veya NVIDIA RTX bulunur. 32 GB’a kadar RAM, 1 TB m.2 depolama alanı ve tam boyutlu sayısal tuş takımı ile birlikte bu, daha uzun bir en boy oranı arayanlar için harika bir seçimdir.

Dell’de 853 dolardan başlayan fiyatlarla

Sayısal tuş takımıyla hareket halindeyken üretken olmak

Tam sayısal tuş takımının işlevselliğine ihtiyaç duyanlar ve sayılar için tam sayı tuşlu dizüstü bilgisayarlar kullanmak çok önemlidir. Veri girişi ve diğer bazı giriş biçimleri, tam bir sayısal tuş takımı ile önemli ölçüde daha hızlı ve daha rahattır. Bu koleksiyondaki her dizüstü bilgisayar, hızınızı artıran ve iş akışınızı optimize eden tam bir sayısal tuş takımına sahiptir.

İnce ve hafif dizüstü bilgisayarlardan en güçlü oyun kurulumlarına kadar sayısal tuş takımına sahip çok çeşitli dizüstü bilgisayarlar vardır. İşinizi halletmek için çok fazla alana sahip taşınabilir bir dizüstü bilgisayar istiyorsanız, LG gram 17 mükemmel bir seçenektir ve en iyi Windows dizüstü bilgisayar için seçtiklerimizden biridir. Büyük bir ekrana sahip ancak hafifliği sayesinde çantanızda çok daha küçük bir dizüstü bilgisayar gibi hissedeceksiniz.

En boy oranı daha yüksek bir cihazda sayısal tuş takımı istiyorsanız, Dell Inspiron 16 Plus’a göz atmalısınız. Tam klavye kurulumuna sahip, ancak 16:10 ekranlı, güçlü dahili parçalara sahip güçlü bir güç merkezi!

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20

Bir cevap yazın