Vampire Survivors’ın çıkış tarihine kadar yol haritası geldi ve roguelike oyun için şimdi ve son sürüm 1.0 arasında planlanan tüm eklemeleri ortaya çıkardı. Geliştirici Poncle, Vampire Survivors’ın şu anda “%70 içerik tamamlama” aşamasında olduğunu, ancak orijinal planlarından “önemli ölçüde genişlediğini” söylüyor.

Zaten PC’deki en iyi vampir oyunlarından biri ve Vampire Survivors hala Steam Early Access’te olduğu için teknik olarak henüz çıkmadı bile. Bağımlılık yaratan oynanışı ve düşük fiyatı sayesinde Steam’de kısa sürede büyük bir başarı elde etti. Poncle, oyuncuların desteği sayesinde tasavvur ettikleri DLC’nin “beklenenden çok daha hızlı” çıktığını ve sonuç olarak “yol haritasının da önemli ölçüde genişletildiğini” doğruluyor.

İçinde yeni bir blog yazısı, Poncle, oyun için planlanan tüm yeni özellikleri şimdi ve 1.0 sürümü arasında çalıştırıyor. Bu, önümüzdeki ay için vaat edilen “büyük yeni tamirci” Arcanas’ı içeriyor ve geliştirici, gelecekte eşit derecede büyük ikinci bir oyun değiştirici mekanik eklemeyi hedefliyor – muhtemelen “bir tür Sonsuz mod”.

Şu anda, Vampire Survivors yaklaşık %70 içerik tamamlandı ve aşağıdakileri içeriyor:

  • Oynanabilir karakterler: 15 / 24
  • Silahlar ve evrimler: 32 / 48
  • Güçlendirmeler: 18 / 20
  • Normal Aşamalar: 3 / 5
  • Özel Etaplar: 2 / 5

Poncle, oyunun oyunculardan aldığı olumlu tepkiler sayesinde, başlangıçta planlanan aşama ve karakter sayısını iki katına çıkardığını söylüyor.

Vampire Survivors ayrıca, görünüşe göre “sorunsuz gidiyor” olan “endüstri standardı bir oyun motoruna” taşınıyor, ancak bağlantı noktası, daha önce vaat edilen birkaç özelliğin henüz gelmemesinin nedeni – tuş eşleme gibi. Poncle, “Bunları doğrudan yeni motorda uygulamak sadece daha fazla zaman açısından daha verimli” diye açıklıyor, “aynı şey oyun performansı ve donanım uyumluluğu konusunda endişelenmek için de geçerli.”

Razer BlackShark V2 ProRazer180 dolarGÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2

Bir cevap yazın