Yeni Dünya geliştiricisi Amazon Games, oyuncuların MMORPG’nin yolunu açtığı bazı yeni özellikler ve değişiklikler için erken bir test sürüşü yapmalarını sağlamak için bugün yepyeni bir PTR’yi (Public Testing Realm) başlatıyor. Yeni özellikler oldukça geniş kapsamlı olsa da, oyunun 20’ye karşı 20 Outpost Rush modunun yanı sıra silah değiştirme de dahil olmak üzere bazı savaş özelliklerinde bazı değişiklikler geliyor.

İlk olarak, Outpost Rush’ın puanlamasında ve test için verilen ödüllerde bazı değişiklikler var. Geliştiriciler, yapılan üç önemli güncellemeyle yama notlarında “Katkı için puanlama mekanizmaları elden geçirildi” diye açıklıyor: Hasar vermek artık oyuncu puanlarını artıracak ve hem düşman oyuncuları hem de AI düşmanlarını öldürmek için verilen puan sayısı azaltıldı.

Oyuncuların daldıkları için aldıkları ödüllere gelince, artık bir maçı tamamlamanın Fraksiyon Jetonları kazandırdığını göreceksiniz. Outpost Rush önbellekleri artık moda özel iki zırh parçasının yanı sıra moda özel bir silah sağlıyor. Geliştiriciler, “Ayrıca, Outpost Rush’a özgü bir mücevher parçası olabilecek dördüncü bir öğeyi alma şansı da ek olarak %15’tir,” diye eklerken, moddan elde edilen ödüllerin Uzmanlık puanlarının artmasıyla sonuçlanma olasılığı “önemli ölçüde arttı” ”.

Notlar, “Outpost Rush teçhizatı artık PvP savaşı için daha ideal olan sabit bir avantajlar listesinden çıkıyor” diye açıklıyor. “Bu, ‘Beast Ward’ gibi özelliklerin artık Outpost Rush teçhizatında bulunmayacağı anlamına geliyor.” Bu özellik özellikle ‘Illusory Enigma’dan kaldırıldı ve yerine ‘Keen’ getirildi – bu değişiklik geriye dönük değildir ve yamanın ardından verilen yeni Illusory Enigmas için geçerli olacaktır.

Oyuncu savaşına gelince, yeni PTR, artık tepki verirken, kaçarken, çapraz hareket ederken ve sarf malzemelerini kullanırken konuşlandırılabilen silah takasında değişiklikler getiriyor ve hepsinden önemlisi, eylem bunları kesintiye uğratmayacak. Bununla birlikte, “anında silah spam göndermesini önlemek” için takaslar için bir saniyelik bir bekleme süresi vardır.

Silah takaslarını ve saldırı eylemlerini aynı anda sıraya koyabilirsiniz. Örneğin, geliştiricilerin açıkladığı gibi, “bir saldırının iyileşmesi sırasında bir silah takasına basarsanız, ardından hemen bir yetenek tuşuna basarsanız, silah ilk takas iptal çerçevesinde değişir, ardından hemen istenen yeteneği gerçekleştirir”. “Eylemlerin hala bir arabellek ve iptal penceresi olmasına rağmen, bu değişiklik silah değiştirme ve yetenek etkinleştirme kombinasyonunu daha kolay ve daha güvenilir hale getirecek.”

Başka yerlerde, kaçma kurtarma süreleri azaltıldı, bu da bir atlatmadan navigasyona doğru ilerlemeyi “daha akıcı hissetmenizi” sağlayacak. Benzer bir şekilde, geliştiriciler daha kolay hareket etmenize yardımcı olmak için daha düşük yükseklikteki nesnelerden atlamak için “tamamen kararlı iniş tepkisi animasyonundan” kurtuldu.

Test edilecek çok sayıda başka değişiklik var, bunun yanı sıra, yama notları Bu turda PTR’de olan her şeye ayak uydurmak istiyorsanız.oyun-2

Bir cevap yazın