Dell, son zamanlarda büyük fırsatlarla onu öldürüyor ve bugün de bir istisna değil. Şaşırtıcı Yeni XPS 13 dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayar, Dell çevrimiçi mağazasında 1.832,59 dolara düştü. Bu hala oldukça pahalı bir fiyat olsa da, bu konfigürasyon normalde size yaklaşık 2.270 dolara mal olur. Bu harika bir indirim ve Dell’in indirimde olanları oldukça sık değiştirme eğiliminde olduğu için uzun sürmeyecek bir değer. Anlaşma aynı zamanda ücretsiz ertesi gün teslimatı da içeriyor, bu nedenle bunu şu anda telefonunuzda okuyabilir ve yarın yepyeni dizüstü bilgisayarınızda başka bir şey okuyabilirsiniz.

Xps 13 Dokunmatik Dizüstü Bilgisayar

Dell Yeni XPS 13 Dokunmatik Dizüstü Bilgisayar | 437 $ indirim

11. nesil Intel Core i7 işlemci, 1 TB NVMe M.2 SSD, 32 GB RAM, Wi-Fi, Bluetooth ve daha fazlasını elde edersiniz. Ayrıca harika bir 13.4 inç OLED 4K ekrana sahip.

Dell’de 1,832,59 ABD doları

Yeni XPS 13, güçlü dahili parçalarla donatılmıştır. 5,0 GHz’e varan hızlara sahip 11. nesil Intel Core i7-1195G7 işlemciye, harika çoklu görevler için 32 GB RAM’e ve hem inanılmaz hızlı okuma/yazma süreleri hem de çok sayıda okuma/yazma süresi için NVMe teknolojisine sahip 1 TB M.2 katı hal sürücüsüne sahip oluyorsunuz. kapasite. Ayrıca Intel Iris Xe grafik kartına, hızlı veri aktarım hızları için iki Thunderbolt 4 USB-C bağlantı noktasına ve yerleşik 720p web kamerasına sahiptir. Kablosuz bağlantı seçenekleri hem Killer Wi-Fi 6 hem de Bluetooth 5.1’i içerir.

Tabii ki bu dizüstü bilgisayarın en iyi özelliği ekranı. Bunun harika ve çok daha fazla işlevsellik sağlayan bir dokunmatik ekran olduğunu zaten biliyorsunuz. 13,4 inçlik ekran ayrıca bir OLED paneli kullanıyor ve 3456 x 2160 piksel çözünürlüğe sahip. Bu, çılgın bir renk doğruluğuna sahip 4K çözünürlük. Bu dizüstü bilgisayarda her şey güzel görünecek.

Biraz daha uygun fiyat aralığında bir şey arıyorsanız, harika özelliklerden ödün vermeyen makinelerde tasarruf etmenin daha da fazla yolu için en ucuz Windows dizüstü bilgisayarlarına göz atın.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20

Bir yanıt yazın