Şimdilik yepyeni bir yama çıktı Finaller Bu, gadget’larda, haritalarda ve silahlarda bazı önemli değişiklikler yapar, ancak manşetin eklenmesi, oynamanın yeni ve daha taktiksel bir yoludur. Terminal Saldırısında beş kişilik ekipler, iyileştirme veya canlanma olmaksızın daha çok Rainbow Six Siege tarzı bir karşılaşmada karşı karşıya gelir. Cihazlar şarj olmuyor ve tek bir hayatınız var; o yüzden bunu değerlendirin.

Finals, ağırlıklı olarak kaosa ve çevresel yıkıma dayanan, oynaması ücretsiz bir FPS oyunudur ve bu nedenle Terminal Attack, tempoyu değiştirmek için bir şanstır. Herkesin tek bir hayatı olduğundan, önceden plan yapmak ve itfaiyecileri dikkatli bir şekilde seçmek çok önemlidir. Her turda, saldırganların yüklemeyi mümkün olan her şekilde tamamlaması gerekir ve bunun olmasını önlemek savunma ekibinin görevidir.

Aşağıdaki oynanış teaser videosuna göz atarsanız, temelde Siege’in cyberpunk versiyonuna benzediğini görebilirsiniz:

Terminal Saldırısı yedi maçın en iyisidir ve bir turda yok ettiğiniz her şey sonraki turlara aktarılarak taktiksel planlama için daha fazla fırsat sunar. Mod, SYSHorizon, Monaco ve Las Vegas arenalarında mevcuttur ve CNS hileli bilgisayar korsanlığı topluluğu ve VAIYA güvenlik güçleri temalı etkinlik kozmetikleri kazanabilirsiniz.

Yama, çeşitli alet ve silahlara bazı önemli değişiklikler getiriyor. Barikatlar artık %20 daha büyük ve aksaklık bombasının aksaklık etkisi artık örgü kalkanlardan ve kubbe kalkanlarından geçebiliyor. Sersemletici silahın mermileri daha uzağa gidecek (12 metreden 16 metreye), ancak sersemlemiş oyuncular artık uzmanlıkları ve aygıtları kullanabilir ve sersemlemiş durumdayken çömelebilirler. Geliştiriciler bunun amacının sersemletmeyi biraz daha az ölüm cezasına çevirmek olduğunu söylüyor; sersemlemiş oyuncular yine de rahatsız edilecek ve yavaşlayacak, zıplayamayacak veya zıplayamayacak ama hayatta kalma şansına sahip olacaklar oyunda.

tam yama notları Steam’de mevcut. Bazı ipuçları için Final silahlarına ilişkin kılavuzumuza veya hafif, orta ve ağır teçhizatlar için en iyi The Finals yapısının dökümüne göz atın.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2