Prömiyeri öncesinde Ejderha EviHBO, ikinci sezonunun başlayacağını doğruladı. Game of Thrones spin-off’un üçüncü sezonu çıkacak. Doğal olarak yeni sezonun neler içereceği veya HBO veya Max’te ne zaman yayınlanmaya başlayacağı konusunda gerçek bir ayrıntı yok. Bu tür bilgiler için 2. sezonu geçmemiz gerekecek.

Ejderha Evi prömiyeri 2022’de yapıldı ve orijinalinden 200 yıl önce geçiyor Game of Thrones seri. Öncelikle Targaryen Hanesi’ne odaklanıyor ve başrollerde Matt Smith ve Emma D’Arcy gibi isimler yer alıyor. İkinci sezon 16 Haziran’da hem HBO hem de Max’te başlıyor. Aynı zamanda tek uzantısı değil Game of Thrones üzerinde çalışılıyor: HBO’nun başka bir yan ürünü daha var: Yedi Krallığın Şövalyesi: Kirpi Şövalye Geliştirme aşamasında olmasına rağmen ne zaman yayınlanmaya başlayacağı belli değil.

Başka bir şey olmasa bile, büyük franchise’lar için şu anda ön filmlerin çok popüler olduğu görülüyor. Yıldız Savaşları şu anda ortasında Yardımcı100 yıl öncesine ayarlanmış Hayalet Tehdityaklaşan bir başka Max serisi ise, Kumul: KehanetPaul Atreides’in hikayesinden 10.000 yıl kadar önce geçiyor.genel-2