KKfOS yakınlık sohbeti nasıl çalışır? Killer Klowns from Outer Space, maç başına toplam on oyuncunun bulunduğu benzersiz bir asimetrik çok oyunculu oyundur: üç Killer Klowns ve yedi İnsan. Bu devasa lobi boyutları işbirliğini daha da önemli hale getiriyor.

Herhangi bir çok oyunculu oyunda başarının anahtarı diğer oyuncularla birlikte çalışmaktır. İlk başta Killer Klowns from Outer Space’de bunu nasıl yapacağınızı anlamak oldukça zor olabilir, çünkü diğer takım oyuncularının adlarının ekranınızda belirdiğini görebilirsiniz. Bunun nedenini ve bunun KKfOS çıkışlarından canlı çıkmanızı veya İnsanları sürpriz unsuruyla alt etmenizi nasıl etkilediğini merak ediyorsanız, KKfOS sesli sohbetinin nasıl çalıştığını burada bulabilirsiniz.

Outer Space sesli sohbetinden Katil Palyaçolar

Outer Space’ten Killer Klown’ların İnsanlar için sesli sohbeti yakınlığa dayalıdır, Klown’lar ise harita boyunca birbirlerini duyabilir. Ancak Katiller ve İnsanlar yakınlardayken de birbirlerini duyabilirler, bu nedenle planınızı çok fazla açıklamamaya dikkat edin.

İnsanlara yönelik sohbetin yakınlığa dayalı olduğu göz önüne alındığında, yönsel sesiniz varsa bunu haritada takım arkadaşlarınızı bulmak için de kullanabilirsiniz. Bu, kaçış yollarının kilidini açmaya çalışırken diğer İnsanlarla takım kurmanın harika bir yoludur.

Bir Klown olarak, İnsanları fark ettiğinizde diğer katillere bunu söylemek için her zaman sesli sohbeti kullanmayı düşünmelisiniz; çünkü ne kadar çok kişi varsa, kaçışı önleme olasılığınız da o kadar artar. Klown Jump numarasıyla katiller haritayı hızla geçebilir, böylece takım arkadaşlarınız eylem çağrınızı duyabilir ve doğrudan konumunuza gidebilir.

Artık Outer Space yakınlık sohbetinden Killer Klowns’un nasıl çalıştığını biliyorsunuz, plan yapma riskini almak ya da sadece tek başınıza kaçış için oynamak size kalmış. Bir katil olarak, daha fazla başarı şansı için mükemmel ekip iletişiminizi Uzay Uzayındaki en iyi Katil Palyaço silahlarıyla eşleştirin. Nasıl başarılı olacağınızla ilgili daha fazla fikir edinmek için hangi takımda olursanız olun KKfOS ipuçlarımıza göz atın.oyun-2