Rainbow Six Siege’in bir sonraki büyük güncellemesi bugün açıklandı ve bu güncelleme, “R6 Üyeliği” adı verilen oyun için yeni bir abonelik programının duyurusunun yanı sıra Operatör üzerinde yapılan bir çalışmayı da içeriyor. Ubisoft sayesinde MP1st, 11 Haziran’da tüm platformlarda başlayacak olan Rainbow Six Siege 9. Yıl Sezon 2 “Yeni Kan Operasyonu”nun kapalı ön izlemesine ve sunumuna davet edildi.

Rainbow Six Siege 9. Yıl Sezon 2 “Yeni Kan Operasyonu” Bilgisi:

R6 Siege’in Y9S2’si için büyük haber, Recruit operatörünün tamamen yeniden işlenmesidir. Bunun yanı sıra Fenrir ve Solis’i etkileyen önemli dengeleme değişiklikleri, R6 Üyeliğinin tanıtımı ve daha fazlası var! Bu Haziran ayında tüm oyunculara gelecek her yeni özelliğin dökümü için okumaya devam edin.

Acemi

Dokuz yılın ardından Siege, ilk Operatörünü yeniden keşfediyor. Recruit artık yeni bir görünüme sahip ve Saldırgan veya Savunmacı olarak oynamak için iki yeni modelin yanı sıra, rollerine bağlı olarak mevcut aygıtlar arasından iki aygıt seçerek ekipmanlarını özelleştirme olanağı sunuyor. Bu, Yeni Üyenin oyuncuların stratejilerine uyum sağlamasına, ihtiyaç duyulan yerlerde boşlukları doldurmasına ve yeni oyunculara farklı ikincil aygıtları ve oyun taktiklerini keşfetme fırsatları sunmasına olanak tanır.

Forvet: Saldırgan Yeni Üye, çok çeşitli ikincil saldırı aygıtları arasından iki farklı aygıt seçebilir. Birincil silah olarak M4 veya M249, ikincil silah olarak ise 5.7 USG veya ITA 125 ile silahlandırılmışlardır.

Nöbetçi: Savunmacı Yeni Üye, cephanelikteki herhangi bir ikincil savunma aygıtından seçim yapabilir. Sentry’nin ekipmanında birincil silah olarak Commando 9 veya M870, ikincil silah olarak da C75 Auto veya Super Shorty bulunur.

Tüm oyuncuların Recruit’e erişimi olacağından Battle Pass sahipleri, herhangi bir Operatör için kullanılabilecek bir Operatör kuponu alacaklar. Mevcut tüm operatörlere sahip olan oyuncular 600 R6 Kredisi alacak.

Dengeleme Değişiklikleri:

Yeni Kan Operasyonu ile birlikte, maçlarda çok güçlü olan ve Saldırganlardan büyük ilgi bekleyen Savunma Operatörleri Fenrir ve Solis için dengeleme değişiklikleri geliyor.

Fenrir: Fenrir’in elindeki F-Natt Dread Mayınlarının sayısı 4’e düşürüldü ve artık kurşun geçirmez değiller.

Solis: Solis’in dengeleme güncellemesinin ilk bölümünde, SPEC-IO Elektro Sensörünün süresi ve menzili, oyuncu geri bildirimlerini yansıtacak ve Saldıranlar ile Savunanlar arasındaki dengeyi koruyacak şekilde kısaltıldı.

Rainbow Six Siege Y9S2 Yeni Özellikler:

  • 25 Haziran’dan itibaren, iki faktörlü kimlik doğrulamayı (2FA) etkinleştiren ve en az 25 yetki seviyesine sahip olan oyuncular, R6 Kredilerini kullanarak güvenli ve anonim olarak görünüm takası yapabilecekleri Rainbow Six Siege Marketplace’e erişebilecek.
  • Yeni sezonda Sıralamalı Harita Havuzu, Sıralamasız Harita Havuzu ve Tüm Haritalar seçenekleriyle birlikte Standart Harita filtresi eklenecek. Bu, oyuncuların sıralanmamış eşleştirme deneyimlerini sıradan veya rekabetçi oyuna benzeyecek şekilde düzenlemelerine olanak tanıyacak.
  • Eğitim Güncellemeleri – Oyuncular artık Endless Drill’de geri bildirimle am ve harita navigasyonunu eğitebilecekler; Versus AI ayrıca oyun deneyimini çeşitlendirecek önemli bir harita ve operatör eklemeleri de görecek.
  • Deneyimi geliştirmek için Caster Card değişiklikleri de planlanıyor,
  • Stadyum düzeni değişiklikleri
  • Ses ve flashbang özelleştirmesi için oyuncu konforu güncellemeleri

R6 Üyelik Bilgileri:

Fiyat: Aylık 9,99 ABD Doları veya yıllık 79,99 ABD Doları indirimli

Aktif üyeler, süresi sınırlı teçhizat, animasyonlu Efsanevi görünümler, 10 kat Savaş seviyesi atlama, bir Bravo Paketi ve Premium Savaş Biletine erişim içeren aylık özel içerik damlaları alacak.

Başlık güncellemesi yayınlandıktan sonra okuyucularımıza mutlaka bilgi vereceğiz. En son oyun haberleri ve güncellemeleri için Rainbow Six Siege sayfamıza yer işareti koyduğunuzdan emin olun.oyun-6