Larian yeni projelere geçmeden önceki son röportajlarından birinde, Baldur’un Kapısı 3 Direktör ve şirket CEO’su Swen Vincke, ekibin “aşırı derecede sıkıntı yaşamadığını” ancak “hiç yapmadık” demenin yalan olacağını söylüyor. İki yeni gizemli oyunun yolda olmasıyla birlikte Vincke ve ekip, Larian’ın geleceğine bakmaya başlıyor, ancak bunun öncesinde Digital Dragons konferansına katılmaları gerekiyor.

Vincke, Baldur’s Gate 3’ün gelişimi hakkında bir konuşma yapmak için Digital Dragons’a katıldı ve sonunda bir soru-cevap oturumu yapılacak. Bir katılımcı Vincke’ye Larian’ın RPG üzerinde çalışırken herhangi bir sorun olup olmadığını sordu ve o da şunları söyledi.

“Baldur’s Gate 3’te kesinlikle geçmişe göre daha az. Yapmadık dersek yalan olur. Öngörmediğimiz şeyler oldu” diyor Vincke (aracılığıyla OyunlarRadar). “Fazla çıtırdamadık ama biraz çıtırdamak zorunda kaldık. Ve dürüst olmak gerekirse, bir şeyi bitirmeye çalıştığınızda, özellikle de bir araya getirilmesi gereken bu kadar çok karmaşıklık varken, her zaman biraz birazınız olacağını düşünüyorum.”

Vincke, oturum sırasında, bu gibi durumlarda çalışanlara ücretli fazla mesai teklif edildiğini ve ofislerin akşam 8’den sonra çoğunlukla boş olduğunu ve çalışanların “hafta sonları çok, çok, çok nadiren” çalıştığını ekledi.

Ekiplerin son teslim tarihlerini karşılamak ve işi son dakikaya kadar bitirmek için bir araya gelmesi nedeniyle Crunch, oyun endüstrisinde yıllardır devam eden bir tartışma konusu olmuştur. Bu, ara sıra zorunlu fazla mesaiden aylar olmasa da haftalarca süren uzatılmış çalışma saatlerine kadar değişebilir.

CD Projekt Red eş CEO’su Adam Kiciński, krizin yatırımcılar için 2020’de “o kadar da kötü olmadığını” söyledi ve hemen özür diledi ve Callisto Protokolü direktörü Glen Schofield, ekibin haftanın altı ila yedi günü çalıştığını ancak “kimsenin bizi zorlamadığını” söyledi. böyle yaparak.

Larian iki yeni projeye geçtiği için şimdi BG3’e geri dönüyorsanız, nasıl oynamak istediğinize bağlı olarak ideal Baldur’s Gate 3 yapılarının yanı sıra bir sonraki oyun deneyiminizi renklendirecek en iyi Baldur’s Gate 3 modlarına sahibiz. .

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2