Özel Lego minifigürü

Lego’nun yeni Barad-dûr setinin herkes kadar büyük bir hayranıyım ama 459,99 dolar, Sauron’un ikonik kötülük kalesinin tuğladan yapılmış bir yorumu için ödenmesi gereken çok yüksek bir bedel. Neyse ki, yalnızca 11,99 $ karşılığında babanıza kendisinin minifig versiyonunu, aksesuarlarla ve en sevdiği sloganı gösteren bir tişörtle tamamlayabilirsiniz. Ona tam bir saç vermek isteyip istemediğiniz tamamen size kalmış.
Fiyat: 11,99$

Hoto elektrikli tornavida

Hoto’nun elektrikli tornavidası, sık sık tamircilik yapanlar veya Ikea mobilyaları yapan hafta sonu savaşçıları için mükemmel bir ev aletidir. Basit tasarımı, küçük ve orta ölçekli projeler için yakınınızda tutulabilecek kadar kompakt olmasını sağlar; böylece babanız, ciddi bir torka ihtiyaç duymadığı sürece büyük aletleri patlatmak zorunda kalmaz.
Fiyat: 49,99$+

Elgato Akış Güverte Neo

Babanızın kendisini etkileyici biri olarak görüp görmemesi önemli değil, Elgato’nun Stream Deck Neo’su onun iş akışlarını yönetmeyi çok daha kolay hale getirebilir. Programlanabilir, sekiz tuşlu makro denetleyici, şirketin profesyonel sınıf modellerindeki en iyi öğelerin çoğunu barındırıyor ve iki kapasitif düğme ekleyerek sonsuz sayıda özelleştirilebilir LCD tuş için sayfaları değiştirmesine olanak tanıyor.
Fiyat: 99,99$

Garmin Forerunner 165 Müzik

Garmin’in kalabalık Forerunner serisini anlamak, platformu öğrenmek kadar kolaydır; yani öyle değildir. Ancak tecrübesiz olanlar için Forerunner 165 Music harika bir giriş seviyesi eğitim saatidir. Kapsamlı egzersiz ölçümleri ve tüm temel fitness aktiviteleriniz için desteğin yanı sıra uzun pil ömrü, net bir OLED ekran ve gerçekten makul bir fiyat sunar.
Fiyat: 286,55$+

iPad Air (2024)

Babanız büyük ekranlara meraklı yaratıcı bir tipse, Apple’ın en yeni iPad Air’i kötü bir bahis değil. Yeni M2 modeli yalnızca yeni Apple Pencil Pro’ya erişmenin en ucuz yolu değil, aynı zamanda daha pahalı olan iPad Pro’ya geçmeden 13 inç iPad almanın da en ucuz yoludur. Aynı zamanda, hangi boyutu seçerseniz seçin, genel olarak harika bir tablet.
Fiyat: 569,99$+

Dalgaboyu

Sen ve babanın aynı dalga boyunda olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? CMYK’nin olağanüstü masa oyunu bunu öğrenmenin bir yoludur. Basit öncül, partnerinizin belirli bir kelimenin veya konunun bir spektrumun iki çapsal ucu arasında nereye uyduğunu düşündüğünü tahmin etmenizi sağlar; ister inanın ister inanmayın, takım arkadaşınızı ne kadar iyi tanıdığınıza bağlı olarak inanılmaz derecede zor olabilir.
Fiyat: 29,99$+

Yanıp Sönen Mini 2

Babanızı ucuz ama iyi bir güvenlik kamerasıyla donatmak istiyorsanız, Blink Mini 2’den başkasına bakmayın. Temel 1080p kameranın boyutu küçük ama değeri büyüktür, özellikle de artık bir LED spot ışığı, daha geniş bir görüntü alanı içerdiği için görüntüleme ve USB-C gücü. Aynı zamanda IP65 hava koşullarına dayanıklılığa sahiptir; bu, hava koşullarına dayanıklı adaptör için ek 10 dolar öderseniz onu dış mekanlarda kullanabileceğiniz anlamına gelir.
Fiyat: 29,99$

Üç Cisimli Problem Kutulu Set

Liu Cixin’in Üç Cisim Problemi muhteşem bir bilim kurgu eseri, öyle ki arkasındaki insanlar Game of Thrones yakın zamanda serinin ilk kitabını Netflix için uyarladı. Başlıktaki kutu seti, üç romanı da bir araya getiriyor. Dünyanın Geçmişini Anma Uzaktaki bir uzaylı ırkla temas kurduktan sonra insanlığın nasıl tepki verdiğinin hayat dolu öyküsünü anlatan üçleme.
Fiyat: 28,78$+

USB-C’li AirPods Pro

Bu noktada son AirPods Pro hakkında henüz söylenmeyen ne söylenebilir? İkinci nesil kulaklıklar, mükemmel sesleri, sezgisel kontrolleri ve Apple ekosisteminin geri kalanıyla derin entegrasyonları sayesinde birçok Apple kullanıcısı için varsayılan seçim haline geldi. Babanızın Vampire Weekend’in karmaşık poliritimlerini daha iyi duyabilmesi için dışarıdaki dünyayı ustaca bastırabilmeleri de sorun değil.
Fiyat: 189,99$+

PlayStation Portalı

Hata yapmayın, PlayStation Portal elde taşınır bir cihaz değil; en azından geleneksel anlamda. Temelde standart bir DualSense denetleyicinin iki yarısı arasına sıkıştırılmış sekiz inçlik, 1080p LCD ekrandır ve PS5 kullanıcılarına Uzaktan Oynatma yoluyla konsollarından oyun akışı yapma olanağı sağlar. Mükemmel değil ama en azından baban kendi hakkını alabilecek. Final Fantasy VII Yeniden Doğuş zaman bile düzelt Mavimsi televizyona çıkıyor.
Fiyat: 199$+

Bachan’ın Japon Barbekü Sosu

Aardvark gibi, Bachan’ın Japon Barbekü Sosu da evimde düzenli bir temel haline geldi. Tuzlu-tatlı çeşni, tat için çoğunlukla esmer şeker veya pekmeze dayanan Amerikan Barbekü soslarıyla karşılaştırıldığında oldukça alışılmadık bir durumdur. Bunun yerine, Bachan’ın tarifi zencefil, soya, mirin, yeşil soğan ve diğer Japon lezzetlerinin güzel bir dengesini sunuyor; bir sonraki yemeğinize bir parça umami eklemeye çalışıyorsanız harika çalışıyor.
Fiyat: 7,98$+

Google Piksel 8A

Önceki Pixel 7A gibi, Google’ın en yeni bütçe telefonu da bilinçli alışveriş yapanlar için mantıklı bir seçim. Qi kablosuz şarj ve Google’ın hızlı Tensor G3 yonga setinin yanı sıra 6,1 inç 120Hz OLED ekran ve şaşırtıcı derecede iyi bir kamera sistemi dahil olmak üzere standart Pixel 8’de bulunan özelliklerin çoğunu sunuyor. Daha da önemlisi, yedi yıllık şaşırtıcı bir işletim sistemi güncellemesiyle birlikte gelir; bu, babanızı bile gururlandıracak türden bir yatırım getirisidir.
Fiyat: 499$

Moment Santa Fe Omuz Çantası

Her iyi macera donanım gerektirir. Neyse ki, Moment’in dayanıklı Santa Fe Omuz Çantası, hafif bir çantaya sahip olmanızı ve temel ihtiyaçlara bağlı kalmanızı gerektiren türden doğaçlama yol gezileri ve hafta sonu kaçamakları için tasarlandı. Askının ana bölmesi, 35 mm’lik bir bas-çek kamerayı ve birkaç rulo filmi saklamak için mükemmeldir ve dayanıklı 500d naylondan yapıldığı için, üzerinize biraz yağmur yağarsa endişelenmenize gerek yoktur.
Fiyat: 60$+

Bose QuietComfort Ultra Kulaklık

Bose’un en yeni amiral gemisi kulaklıkları, dış dünyanın tekrar içeri girmesine izin vermek için mükemmel bir şeffaflık modu ile piyasadaki en iyi konfor ve gürültü engelleme özelliklerini sunar. Fiyatları yüksek olabilir, ancak QuietComfort Ultra Kulaklıklar, bir kişi için harika bir hediyedir. müziklerinden gerçekten keyif alan, sık seyahat eden veya işe gidip gelen kişi.
Fiyat: 379$

Panel Sesli Pickleball Kürekler

Yerel şehir gürültü yönetmeliğiniz henüz turşu topunu öldürmediyse, hiçbir şey öldürmez. Panel Sound’un fiberglas turşu raketleri, hafif, ucuz ve dalgalı 4,8 inçlik tutuşları sayesinde oldukça rahat olmalarına rağmen, hiç de süslü değiller. Ayrıca, babanız üçüncü atış düşüşünün gerçekte olduğundan daha iyi olduğunu düşünürse diye, ABD Pickleball turnuvasında oynama sertifikasına sahipler.
Fiyat: 25,95$+

Yaratıcı Eylem: Varolmanın Bir Yolu

Süper yapımcı Rick Rubin, Adele’den, Run-DMC’den ve herkesin en sevdiği çorap seven alternatif rock’çılardan hit parçalar da dahil olmak üzere şimdiye kadar yapılmış en ikonik kayıtların bazılarından sorumludur. Yeni kitabı, Yaratıcı Yasaher şeyi anlatan bir anı kitabı ya da isim düşürmelerden oluşan bir koleksiyon değil, daha ziyade, onun üzerinde çalıştığı kırk yıl boyunca yaratıcı süreç hakkında öğrendiklerinin düşündürücü bir özeti.
Fiyat: 16$+

Cehennem Dalgıçları 2

Demokrasiyi yaymak, özellikle günümüz siyaseti göz önüne alındığında, pek de kolay bir hedef gibi görünmeyebilir. Cehennem Dalgıçları 2 şaşırtıcı derecede eğlenceli hale getiriyor. Bunun nedeni kısmen çevrimiçi co-op oyununun inanılmaz derecede saçma olması, kısmen de dev uzay böcekleriyle savaşmanızdır. Yıldız Gemisi Askerleri– tarzı, NATO statüsü için kampanya yapmak yerine. Babana dost ateşine ve Safra Titanlarına karşı dikkatli olmasını hatırlat. Seni yakalayacaklar!
Fiyat: 39,88$+

Fanttik X8 Taşınabilir Lastik Şişirme Cihazı

Babanız çocukken su kanatlarınızı şişirebiliyor olabilir ama aynısını Model 3’ün lastikleri için de yapabileceğinden şüpheliyim. Neyse ki, Fanttik’in kompakt lastik şişiricisi yeterli miktarda püskürtme ucuyla birlikte geliyor ve hemen hemen her şeyi doldurmaya yetecek kadar güç barındırıyor. . Hatta istediğiniz PSI’yi ayarlamanıza olanak tanıyan yerleşik bir LCD ekrana sahiptir, böylece aşırı şişirme konusunda endişelenmesine gerek kalmaz.
Fiyat: 44,97$+

Nocs Provisions Yakınlaştırma Tüpü 8X32 monoküler

Kuş gözlemciliği için çok sayıda giriş seviyesi araç var, ancak bunlardan birkaçının şu şekilde olduğunu iddia edebilirim: eğlence uygun başlıklı Zoom Tube olarak. Normal bir dürbünle rekabet edemese bile, Nocs’un cepte taşınabilen monoküleri size kristal netliğinde 8x büyütme ve müthiş bir görüş alanı sağlar; canlı kırmızı, turkuaz ve turuncu tonları sizin tarzınızsa bol miktarda stilden bahsetmeye bile gerek yok .
Fiyat: 74,95$+

Belkin BoostCharge 3 Bağlantı Noktalı USB-C Duvar Şarj Cihazı, PPS 67W ile

Belkin’in 67W üç bağlantı noktalı şarj cihazı, tüm Lightning cihazlarını hayatından çıkaran babalar için mükemmeldir. Taşınabilir şarj cihazı USB PD 3.0 ve PPS’yi destekler; birden fazla bağlantı noktası etkinken ne kadar güç elde ettiğinizi merak ettiğinizde, her bir USB-C bağlantı noktası için maksimum çıkış açıkça etiketlenir. Optimum şarj hızlarına ulaşmanın nadiren bu kadar kolay olduğunu söylemeye gerek yok.
Fiyat: 35,99$+

Lego NASA Artemis Uzay Fırlatma Sistemi

Meslektaşım, yerleşik oyuncak uzmanımız Sean Hollister, bir zamanlar Lego’nun NASA Artemis Uzay Fırlatma Sistemini Lego’nun şimdiye kadar yaptığı en iyi roket fırlatma rampası olarak adlandırmıştı. İki katı yakıt güçlendiricili çok aşamalı bir roket, katlanabilir güneş panelleri olan bir Orion kapsülü ve iyi bir uçuş için ayrıntılı bir fırlatma kulesi içeren, 3.091 parçalık yüksek bir kopyanın sırf görüntüsüne dayanarak aynı fikirde olma eğilimindeyim. inek dekoru parçası.
Fiyat: 259,99$

8BitDo Ultimate 2.4G Denetleyici

Hiçbir babanın ortalamanın altında bir gamepad ile yetinmesi gerekmemeli. 8BitDo’nun Ultimate 2.4G Denetleyicisi, kendi şarj istasyonu, özelleştirilebilir kontrolleri ve bir çift arka kumandasıyla bütçe dostu bir premium seçenektir. Yeniden eşleştirilebilir oyun kumandası aynı zamanda kaymayan Hall efektli joystick’lere ve 2,4 GHz kablosuz adaptöre sahiptir, böylece onu Windows, Android ve iOS dahil çok çeşitli platformlarla kablosuz olarak eşleştirebilirsiniz.
Fiyat: 39,99$+

A La Sala
(vinil)

Hiçbir grup, özellikle balmumu üzerinde Khruangbin’e benzeyen saf hisler uyandıramaz. Houston üçlüsünün dördüncü stüdyo albümü, dünyanın dört bir yanından gelen düşük tonlu seslerden oluşan bir kaleydoskoptur ve bunların tümü kendi harika, enstrümantal psych-rock’larını canlandırmaktadır. Babanızın adını telaffuz edememesi önemli değil; Kongolu ritimleri ve güneşte öpülmüş gitarı görmezden gelmek imkansızdır.
Fiyat: 25,99$

Oniks Boox Palma

Düşük seviyeli bir Android telefonu favori e-kitap okuyucunuzla birleştirdiğinizde ne olacağını merak ediyorsanız Boox Palma’dan başkasına bakmayın. Temelde sayfa çevirme düğmeleri ve Kindle tarzı E Ink ekranı olan 6,13 inçlik bir sayfadır; podcast’leri dinlemenize, haber akışlarını incelemenize ve tüm favori okuma uygulamalarınızı Google Play Store aracılığıyla indirmenize olanak tanır.
Fiyat: 279,99$

Wera Tool-Check Plus uç cırcır seti

Her baba yüksek tork aktarımını sever, bu nedenle Wera’nın Tool-Check Plus’ı güzel bir hediyedir. Dayanıklı 39 parçalı alet seti, bir cırcır, yedi lokma, bir tornavida ve 28 nikel kaplı uç dahil olmak üzere, rutin bisiklet bakımı ve DIY onarımlarının üstesinden gelmek için her türlü renk kodlu uç ve gövdeyi içerir. Wera aletleri ucuza gelmez, ancak kaliteli bir kit nadiren ucuza gelir.
Fiyat: 74,95$+

Samsung Müzik Çerçevesi

Yüreğini çıkar, Ikea. Müzik Çerçevesi, bir duvar dekoru parçası gibi görünen Atmos’ya hazır bir hoparlör olması açısından en son Symfonisk ortak çalışmasına benziyor; ancak Samsung’un yeni Alexa destekli Müzik Çerçevesi, Ikea’nın varsayılan sanatına güvenmek yerine kendi fiziksel fotoğraflarınızı veya sanat eserlerinizi eklemenize izin veriyor tasarım. Bu, 12,9 x 12,9 inç çerçeveyi çok daha kişisel hale getiriyor.
Fiyat: 397,99$+

Fellow Clyde Elektrikli Su Isıtıcısı

İyi bir elektrikli su ısıtıcısı almak için fazla harcamanıza gerek yok. Fellow’s Clyde Elektrikli Su Isıtıcısı, alet tasarımında da mükemmel bir zevke sahip olan sıcak içecek uzmanları için özel olarak üretilmiş gibi görünüyor. Şık su ısıtıcı, 1,5 litrelik cömert bir su kapasitesine sahiptir ve Fellow’un üzerine dökülen modelindeki kaz boynu tasarımından hoş bir şekilde kurtulan geniş bir ağ ağzına sahiptir.
Fiyat: 99$+genel-2