Sızıntılar, Galaxy Z Fold 6’nın rakiplerinin bükülebilir telefonlarından tasarım ipuçları alacağını öne sürüyor ve iddia edilen yeni bir fotoğraf da bunu doğruluyor gibi görünüyor.

Güvenilir sızıntıcı tarafından paylaşıldı Buz Evrenifotoğraf bize sadece bir fikir veriyor Galaxy Z Katlama 6Fold 5’in ekranına göre daha geniş ve keskin olduğu söylenen dış ekranı.

Fotoğraftan pek bir şey anlaşılamasa da kapak ekranının genişlediği görülüyor. Bir sızıntı başınaEkran genişliği 57 mm’den 60 mm’nin üzerine çıkacak ve bu da onu bazı tüketicilerin daha kullanışlı harici ekranı nedeniyle tercih ettiği OnePlus Open’ın tasarımına yaklaştıracak.

Ice, telefonun simetrik çerçevelere sahip olacağını söyledi ancak çerçevelerin daha ince olup olmayacağını söylemek zor.

Daha önce sızdırılan görüntüler de telefonun Galaxy Z Fold 5’e göre daha keskin köşelere sahip olacağına dair ipuçları veriyordu ancak bugünkü fotoğrafta ekranın yalnızca bir kısmı gösterildiği için telefonun kenarlarını göremiyoruz.

Ice Universe yavaş yavaş Fold 6 hakkında bilgi yayınlıyor. Son zamanlarda sızıntı yapan kişi, Fold 6’nın kamera modülünün bir görüntüsünü yayınladı; bu, telefonun daha iyi kameralara sahip olacağı yönündeki söylentiyi doğruluyor gibi görünüyordu.

Bilgi sahibi ayrıca telefonun iç ekranındaki kırışıklığın Fold 5’teki kadar görünür olmayacağını da ortaya çıkardı.

Fold 6 aynı zamanda yükseltilmiş performans da getirecek ve söylentilere göre tüm pazarlarda Snapdragon 8 Gen 3 tarafından desteklenecek. Ayrıca önceki modele göre daha ince ve daha hafif olacak.

Uzun bir süre boyunca Samsung’un kitap tarzındaki Galaxy Z Fold cep telefonları en iyi katlanabilir cihazlar olarak kabul edildi ancak rekabet arttıkça bu durum değişti. Güncellenmiş tasarıma sahip bir Fold 6, Samsung’un ilgiyi geri kazanmasına yardımcı olabilir.

Telefonun 10 Temmuz’da tanıtılacağı bildiriliyor ve bu çok da uzak olmadığı için daha fazla sızıntının yolda olması muhtemel.telefon-1