Comcast ve Warner Bros. Discovery, çok sayıda yayın hizmetinden oluşan oldukça indirimli paketler başlatmayı planlıyor. Görünüşe göre Comcast, Peacock, Netflix ve Apple TV+’tan oluşan yeni yayın paketi StreamSaver ile resmileşen ilk şirket olacak.

Akış paketi olacak önümüzdeki haftadan itibaren mevcut yeni ve mevcut Xfinity İnternet ve TV müşterileri için ayda yalnızca 15$ karşılığında. Yine de bir tane satın almadan önce Xfinity StreamSaver’ın içerdiği şeyler şunlardır: Reklamlarla birlikte Netflix Standard, Peacock Premium ve Apple TV+.

Bu, paketi bir yıl boyunca alan Comcast müşterilerinin yaklaşık 100 $ tasarruf edeceği anlamına geliyor ki bu hiç de fena değil. Daha önce de belirtildiği gibi, mevcut ve yeni Xfinity İnternet veya TV müşterileri, Xfinity StreamSaver’ı yıllık sözleşme olmaksızın aylık 15 ABD doları tutarındaki günlük ücret karşılığında ekleyebilirler.

Comcast ayrıca müşterilerin paketteki uygulamaları NOW TV ile aylık 30 ABD doları karşılığında birleştirebileceklerini de duyurdu.

Her iki paketin birleşimi, müşterilere AMC, A&E, Hallmark, History Channel Lifetime, WEtv dahil 40’tan fazla canlı TV kanalının yanı sıra en popüler yayın uygulamalarından üçünün programlarına erişim ile canlı TV’deki en iyi değerlerden birini sunacak. AccuWeather, NBC News, TODAY All Day ve Xumo Movies gibi bir düzine entegre FAST kanalı.telefon-1