Ziyaret edebileceğiniz birçok yer var Yıldız Kılıcı. Çorak Topraklarda serbestçe dolaşırken, orada hiçbir şey yok gibi görünse de, bir konuma ulaşılabilir. Pekâlâ, bir ziyafete katılacaksın. İşte Stellar Blade’deki Çorak Yasak Bölgeye nasıl erişeceğimize dair rehberimiz.

Stellar Blade’de Çorak Yasak Bölgeye nasıl erişilir?

Yasak Bölge, Çorak Arazinin doğu kesimindedir. Yakınlarda yıkık bir bina var, hatta Beta Çekirdek yükseltmesi. Ancak solunuza baktığınızda dar bir patikadan aşağıya inmenizi sağlayan bir ip görmelisiniz. Bu bölümü geçerken dikkatli olun, çünkü dik bir düşüş var ve Eve düşme hasarından ölebilir.

Burayı kampanyanın başlarında ziyaret ederseniz, Cryo the Clear koleksiyonundan başka bir şey bulamazsınız. Sanki yolculuğunuzu boşa harcamışsınız gibi.

Bu çukura inerken adımlarınıza dikkat edin.

Çöpçülerin Hayatı arayışı

Ancak Stellar Blade’de Yasak Bölge’de neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız Life of the Scavengers adlı göreve başlamanız yeterli. İşte kısa bir özet:

  • Görev, Enya ve Su’nun Xion’daki barına giden merdivenlerdeki maskeli adam Cyrus’tan geliyor.
  • Çorak Toprakların Altess Levore bölgesindeki ana hedefleri tamamladığımızda görev kampanyamızda kullanılabilir hale geldi.
  • Diğer yan görevlerin ön koşul olup olmadığını onaylayamayacağımızı unutmayın.
Cyrus ilk başta kaba görünebilir.
Cyrus ilk başta kaba görünebilir.

Brute Naytiba ve Sportif Sarı kıyafet

Her durumda, görev aktifken çukura geri dönün. Metal kapılara yaklaştığınızda Brute boss ortaya çıkacak. Çekiç darbeleri, sıçrayan darbeler ve magma patlamaları gibi dikkate değer saldırılara dikkat edin.

Brute’u yendikten sonra tüneldeki eşyaları yağmalayabilirsiniz. Bu içerir:

  • Perfect Combat Gear – HP yüksekse saldırı gücünüzü artırır.
  • Hasarlı Silah Çekirdeği – Gerçek bir Silah Çekirdeği almak için bunlardan ikisini D1G-g2r ile değiştirebilirsiniz. Daha sonra Eve’in saldırı gücünü kalıcı olarak artırmak için kullanılabilir.
  • Sportif Sarı – Bu Eve’in kıyafetlerinden biri.
  • Tommy’nin Vasiyeti – Bu veri listesi Tommy’nin Xion’daki dolabının şifresini içerir.
Brute'un magma ile aşılanmış saldırılarından kaçınmaya hazır olun.Brute'un magma ile aşılanmış saldırılarından kaçınmaya hazır olun.
Brute’un magma ile aşılanmış saldırılarından kaçınmaya hazır olun.

Tommy’nin dolabı

Xion’a dönün ve Sisters Junk mağazasının bulunduğu yere gidin. Yan tarafta metal bir kap göreceksiniz. Kilidini açmak için Tommy’nin veri listesindeki şifreyi girin. Sandık, bazı Ekstrem Nano Elementler de dahil olmak üzere çeşitli yükseltme malzemeleri içerir.

Tommy'nin Xion'da seni bekleyen başka bir ödülü daha var.Tommy'nin Xion'da seni bekleyen başka bir ödülü daha var.
Tommy’nin Xion’da seni bekleyen başka bir ödülü daha var.

Stellar Blade’deki Yasak Bölgenin kilidini bu şekilde açabilirsiniz. Kampanyada ilerledikçe erişebileceğiniz gizli alanlar arıyorsanız muhtemelen şuraya göz atmak istersiniz: Eidos 7’de sel sularının çekilmesi nasıl sağlanır.

Stellar Blade, bir yandan kökeninizi anlamaya çalışırken bir yandan da acımasız Naytiba ile karşı karşıya gelmenizi sağlıyor. Aksiyon, heyecan ve çok sayıda koleksiyon/açılabilir öğe sizi bekliyor. Daha fazla ipucu için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. kılavuzlar merkezi.oyun-1