Yeni Kalan 2 DLC The Forgotten Kingdom daha bu hafta piyasaya sürüldü ve yine de kıyamet benzeri co-op oyununun en özel gizli avcıları, en iyi şekilde gömülmüş yeni silah ve eşyalardan bazılarını çoktan ortaya çıkardı. Yeni Invoker arketipinin kilidinin nasıl açılacağının keşfedilmesinin yanı sıra, oyunun ‘Kapı Kültü’ Discord topluluğu yeni Remnant 2 Polygun’u bulmak için kafa kafaya verdi ve bu, oyunun en unutulmaz anlarından birinde fevkalade yorucu bir yolculuk gerektiriyor. yerler.

Remnant 2 The Forgotten Kingdom, Yaesha’nın orman dünyasını temel alarak temel oyunun hikayesini genişletiyor ve ruh benzeri bir nişancı oyununa çok daha fazla ganimet sunuyor. Heyecanla araştırıyorum ve halihazırda piyasadaki en iyi co-op oyunlarından biri olan The Awakened King’in izinden giderek eğlenceli boss dövüşleri ve açığa çıkarılacak çok sayıda gizli sırla dolu. Şu anda PC’de.

Lütfen bu makalenin geri kalanının hem yeni Invoker sınıfının hem de Polygun silahının kilidinin nasıl açılacağına dair spoiler içerdiğini unutmayın. Kendi takdirinize göre okuyun.

Remnant 2 Invoker’ın keşfi zaten oldukça fazla araştırma gerektirdi; onu bulmak, sizi tek bir vuruşta düşürecek sıkı bir ok tuzakları ağından kumla dolu bir odayı geçmeniz gereken bir bodrum katına inmeyi gerektirir. Burada, halihazırda en iyi Remnant 2 arketiplerinden biri olmayı vaat eden yeni ekleme için zırh setini ortaya çıkaracaksınız. Ancak sınıfın kendisini almak için hareketsiz durmanız ve onu kullanmak için gerekli öğeyi bulmak üzere karakterinizin (çok) yavaşça kumların altına batmasına izin vermeniz gerekir.

Bu oldukça zorlayıcı ama Remnant topluluğundaki daha deneyimli gizli araştırmacılar için nispeten basit bir nokta. Ancak Remnant 2 Polygun’un kilidini açmak çok daha zorlu bir iştir. Öncelikle oyunun dünyalar arasındaki merkezi Labirent’e gitmek isteyeceksiniz; bunu kendiniz yapmayı planlıyorsanız, önce DLC’nin aktif olduğu yeni bir harekat başlattığınızdan emin olun, aksi takdirde yeni silahı bulacaksınız. sonunda eksik.

Hedefleriniz, Labyrinth Sentinel boss dövüşünde bulunan zayıf noktalara benzer şekilde, vurmanız gereken bir dizi küçük beyaz küptür. Toplamda, Labirent’in etrafında 13 tane var – birçoğuna ulaşmak için kapsamlı ve riskli platformlar gerekiyor – ve silahı ele geçirmek için hepsini tek bir hayatta vurmanız gerekecek. Aşağıdaki videodan süreci izleyebilirsiniz.

YouTube Küçük Resmi

Baş tasarımcı Ben Cureton, Kapı Kültü Discord topluluğunun silahı bulmak için yaptığı işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. “Şimdi sadece onu nasıl kullanacağınızı bulmanız gerekecek” diye yazıyor. “İyi şanlar.” Cureton ayrıca oyuncuların bunu denemeden önce yeni bir harekata başlaması gerektiğini yeniden doğruluyor; ne kadar zorlu göründüğüne rağmen herhangi bir hayal kırıklığından kaçındığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.

Polygun’un Remnant 2’nin en iyi silahları arasında yer alıp almayacağını ise sadece zaman gösterecek. Yeni DLC’ye veya oyuna ilk kez katılmak istiyorsanız, The Forgotten Kingdom’ın çıkışıyla birlikte oyuncu sayısında artışa neden olan Remnant 2 Steam indirimine katılma şansınız hala var. Temel oyunu, varsa PC Game Pass aboneliğinizin bir parçası olarak da oynayabilirsiniz.

Yeni bir maceraya yeni başlıyorsanız, harika bir silahı durdurulamaz bir silaha dönüştürebilecek en iyi Remnant 2 modlarının yanı sıra Remnant 2’nin en iyi özelliklerini ve bunların kilidini nasıl açacağınızı burada bulabilirsiniz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2